2733
2734

خودمم ک ینی بایدتازه زایمان کردم مقوی و گرمی بخورم بخاطرزردی بچه مرتب دارم خنکی و سردی میخورم همش ضعف دارم و چون توبیمارستان نتونستم ب بخیه هام رسیدگی کنم خیلی دردداره هنوزو اوضاع خوبی ندارن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم منظورم اشتباه متوجه شدی مهربون منظورم ازاینکه تولقاح مصنوعی بالوله کارندارن یعنی لوله هات بست ...

خدامیدونه این دکترا باماها چیکار میکنن

من کل نی نی سایت رو سرچ کردم هیچ کسی نبود هیدروسالپنس داشته باشه وباردار بشه متاسفانه😔

"خدایا"تورا عاشق دیدم وغریبانه عاشقت شدم .تورا بخشنده پنداشتم وگنه کار شدم. توراوفادار دیدم وبی وفایی نمودم. ولی هرکجاکه رفتم سرشکسته بازگشتم. تورا گرم دیدم ودر سردترین لحظات ب سراغت آمدم. اما..... تومرا چه دیدی که همچنان معجزه گر زندگی من ،بخشنده وتوبه پذیر ومشتاق بنده ات ماندی؟
ممنون عزیزم قیمتاواقعاافتضحاحه خداخودش نظرکنه

خداکمکمون کنه این روزاهم بگذره

"خدایا"تورا عاشق دیدم وغریبانه عاشقت شدم .تورا بخشنده پنداشتم وگنه کار شدم. توراوفادار دیدم وبی وفایی نمودم. ولی هرکجاکه رفتم سرشکسته بازگشتم. تورا گرم دیدم ودر سردترین لحظات ب سراغت آمدم. اما..... تومرا چه دیدی که همچنان معجزه گر زندگی من ،بخشنده وتوبه پذیر ومشتاق بنده ات ماندی؟
2742
خودمم ک ینی بایدتازه زایمان کردم مقوی و گرمی بخورم بخاطرزردی بچه مرتب دارم خنکی و سردی میخورم همش ضع ...

عزیزم شیاف  بزن خوب چرادردمیکشی این زردی هم اولشه فک کنم بعدش کامل رفع میشه بچه هافردامیان راهنماییت میکنن توتغذیه تجربه دارن

خدامیدونه این دکترا باماها چیکار میکنن من کل نی نی سایت رو سرچ کردم هیچ کسی نبود هیدروسالپنس داشته ...

عزیزم تنهاراه همون برداشتن لوله هست خیالت راحت میشه منم خیلی گشتم دیدم همه دارن میگن بایدبرداری. غصه نخورعزیزدلم ماازنظرعلمی میگیم راه نداره فلانه وگرنه کافیه خدا ی اشاره کنه

2738
خداکمکمون کنه این روزاهم بگذره

میگذره نینی گولو من صبوری قوی بودن ازتو یا گرفتم نبینم جابزنی فکرای منفی بکنی تویبارمثبت شدی پس حتمامثبتی این دفه این خودش ی دلگرمی عزیزم شک نکن خداروزیتوکنارگذاشته

خودمم ک ینی بایدتازه زایمان کردم مقوی و گرمی بخورم بخاطرزردی بچه مرتب دارم خنکی و سردی میخورم همش ضع ...

اگه بتونی شیر خشک حتی شدی روزی دو وعده بدی که ادرار زیاد کنه خیلی خوبه زود دفع میشه

انشاالله بلا ازتون دور باشه و جوجتون خوش قدم باشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻

سلام عزیزم خوبی

خداروشکر خوب شده جوجت عزیزم 

اولا بچه منم داشت یه شب رفتیم بیمارستان زیر دستگاه یه شبم تو خونه زیر دستگاه ولی من کاری ک کردم از داروخونه قطره شیرخشت گرفتم دادمش و تند تند شیر خودمو دادم شیرخشک هم میدادم زیاد ک مدفوع کنه چون از راه مدفوع بهتر دفع میشه زردی جراتم کردم به بچه گل ختمی یا همون گل پنیرک ک میگن دم کردم دوبار در حد ۲ سی سی دادم بدنشم با عرق کاسنی گرم میکردم تو حموم میشستم

امااااا خیلی خیلی اشتباه کردی سردی خوردی من زنگ زدم دکتر دوستم تو المان گفت حتی بگو یک درصد سردی خوردن برا زردی بچه رو شیر تاثیر داره. نداااااااره  گفت فقط خودتو  و رحم خودتو با سردی خوردن داغون میکنی. گفت برو تا میتونی همون گرمیجاتو بخور رحمت تقویت بشه توهم دیر نشده یه کاچی پر ملات درست کن با قرص کمر بخور  برا بخیه هاتم با یه پد الکلی روش بکش مدام روش سشوار بکش با یه شال پشمی روشو ببند هرروزم برو حموم با صابون با بخیه هاتو بشور

عزیزم چهل روز بعد زایمان چهل سال ایندتو میسازه  بخدااااا بچه خوب میشه رشد میکنه ولی خودت داغون میشی قشنگ شیرخشک بگیر بهش بده  گوربابای هرکی هم گفت مادر بدی هستی شیرخشک بهش میدی اون بچه یه مادر سالم و قوی میخاد نه یه مادر مریض و فداکار 

و خدا کافیست❣️

عزیزم تغذیه تو هیچ ربطی به زردی نوزاد نداره

اصلا سردی نخور برای رحمت خوب نیست

دختر منم زردی شدید گرفت بردمش پیش دوتا متخصص 

هر دو گفتن رژیم غذایی من تاثیری نداره

فقط بهش زیاد شیر بده بزار ادرارش زیاد بشه 

هرچی بیشتر ادرار و مدفوع کنه زودتر از بدنش خارج میشه 

من یه دارویی گرفتم که دکتر گفت بهش بدم 

گیاهی بود ولی داروخانه ها دارن

خوده متخصص ها میگن بخوره

مخلوطه ترنجبین و شیر خشت

اون رو بهش دادم مدفوع کرد در عرض یک روز و نیم زردی از ۱۶ اومد رو ۸

انشالله ک زودتر رو به راه بشی.. میگن تا چهل روز بعد زایمان خیلی مهمه.اشکال نداره ، هر وقت تونستی به ...

سلام عزیزم شما آندومتریوز داشتین؟

من هم احتمال زیاد دارم... همسرمم مشکل تحرک و موروفولوژی داره.. شش ماه اقدام کردیم نشد

از دکتر و کلینیک نیکان نوبت گرفتم و میخوام آی وی اف کنم و الکی زمان رو از دست ندم

از شما چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنین

خدای من چگونه ناامید شوم وقتی که تو امید منی❤️
2706