2752
2734
عزیزم واقعا سخته 🤧 شما هم رعایت کن. کمر و شکمت با چادر ببند بزار گرم بمونه. کاچی و حلوا شیره هم بخو ...

من که فقط کار بچه هارو انجام میدم کار خونرو مامانم هست یعنی برای کار بچه هام تنها نیستم

باید ببندم

باورت میشه اینقدر کارمون زیاد فقط یه بار وقت شده کاچی بخورم الان چندروزه میخوایم درست کنیم اصلا وقت نمیشه😑

یعنی روزمون تقسیم شده به خواب رسیدن به بچه ها کنارشم یکم غذا خوردن 

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
حتما باید خونریزی زیاد باشه؟  اگر کم باشه خطر داره؟ من خونریزی خیلی کمه

نه بابا چه خطری برای منم تا روز ۸ کم بود بعد زیاد شد الان دوباره کم شده طبیعیه کم و زیاد شدنش ممکنه بعد ۲۰ روز‌ بشه لکه بینی

جوجه هارو مرخص نکردن؟؟

من که فقط کار بچه هارو انجام میدم کار خونرو مامانم هست یعنی برای کار بچه هام تنها نیستم باید ببندم ...

انشالله ک زودتر رو به راه بشی.. میگن تا چهل روز بعد زایمان خیلی مهمه.اشکال نداره ، هر وقت تونستی به خودت برس 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
سلام، امروز ميشه ٧ روز كه از انتقالم گذشته!! يكم امروز كمر درد شدم، خيلى بيحالم هستم، مامانم ميگه رن ...

عزیزم من امروز روز ۱۵ انتقالم هست و مثبت شدم، اصلااا هیچ علائمی نداشتم، حتی درد های پریودی هم نداشتم، ولی به دلم روشن بود که ایندفعه میگیره😍

انشالله ک زودتر رو به راه بشی.. میگن تا چهل روز بعد زایمان خیلی مهمه.اشکال نداره ، هر وقت تونستی به ...

آره همه میگن 

منم خیلی استرس دارم که چه بلایی سرم میاد

حالا اینا به کنار خانواده همسرمم به هفته اومدن خون به جیگرم کردن رفتن بعنی دوروز دیگه میموندن من بازم کارم به بیمارستان میکشید از لحاظ روحی داغونم کردن

عزیزم من امروز روز ۱۵ انتقالم هست و مثبت شدم، اصلااا هیچ علائمی نداشتم، حتی درد های پریودی هم نداشتم ...

مبارک باشه انشاالله بارداری و زایمان راحتی داشته باشی❤️

آره همه میگن  منم خیلی استرس دارم که چه بلایی سرم میاد حالا اینا به کنار خانواده همسرمم به هف ...

وای امان از این فامیلا... کاری نمیکنن فقط بلای آسمونی اند 

استرس هات بیخودیه. نزار بهت فشار بیاد میبینی یهو از ی جا میزنه بیرون ها 🤧

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای امان از این فامیلا... کاری نمیکنن فقط بلای آسمونی اند  استرس هات بیخودیه. نزار بهت فشار ...

الان خداروشکر دوروزه رفتن من راه نفسم باز شده خداروشکر بهترم الان

ن عزیزم ایتطورنیست اصلا. ای وی اف یامیکروکاری بالوله نداره ک دلبندم مستقیم جنین وتورحم میزارن ب اینج ...

سلام عزیزم 

اشتباه میکنی کوچکترین عفونتی که از لوله به رحم بیاد باعث میشه جنین تشکیل نشه 

باز بودن هر دو لوله وسالم بودن تو مثبت بودن ای وی اف خیلی مهم

کسایی که مشکل منو دارن خیلی کم پیش میاد مثبت بشن

"خدایا"تورا عاشق دیدم وغریبانه عاشقت شدم .تورا بخشنده پنداشتم وگنه کار شدم. توراوفادار دیدم وبی وفایی نمودم. ولی هرکجاکه رفتم سرشکسته بازگشتم. تورا گرم دیدم ودر سردترین لحظات ب سراغت آمدم. اما..... تومرا چه دیدی که همچنان معجزه گر زندگی من ،بخشنده وتوبه پذیر ومشتاق بنده ات ماندی؟
مرسی عزیزم ببخشیدپیام بعدیتو دیردیدم فک کردم جواب ندادی مهربون. عزیزم ب نظرم کسیکه هیدرو هست لوله ها ...

عزیزم نمیدونم چرا برنمیدارن !

"خدایا"تورا عاشق دیدم وغریبانه عاشقت شدم .تورا بخشنده پنداشتم وگنه کار شدم. توراوفادار دیدم وبی وفایی نمودم. ولی هرکجاکه رفتم سرشکسته بازگشتم. تورا گرم دیدم ودر سردترین لحظات ب سراغت آمدم. اما..... تومرا چه دیدی که همچنان معجزه گر زندگی من ،بخشنده وتوبه پذیر ومشتاق بنده ات ماندی؟
با بیهوشی انجام میدن؟ هزینش چقدمیشه ب نظرت

بله بابیهوش انجام میدن 

من ۱۴۰۲بود انجام دادم ۳میلیون بود

با بیهوشی انجام میدن؟ هزینش چقدمیشه ب نظرت

عزیزم تماس بگیر دقیق بهت میگن 

2706