2737
2734

۱۲ فرودین تخم گذاریم بود.  ۱۱ فرودین نصف شب و ۱۲ فروردین عصر اقدام کردم

بعد اقدام هر از گاهی  تخمدانم تیر میکشید. چند روز پیشم هم تخمدانام درد میکرد الان یکم بهترع. ولی دل درد پریودی دارم.    میل جنسیپم بالا رفتع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ک یسال و نیمه برا بچه دوم اقدامم درصورتیکه دخترمو همون ماه اول باردار شدم دیگه بی خیال شدم😢

منم برای دخترم همون ماه اول بار ار شدم.   خودم باورم نمیشد. 

بر ای این  هم اقدام جدیمون. این ماه بود. ماه قبل یک دفعه فقط اونم بعد تخمکءگذاری میشد اصولا

2740
دخترت چند سالشه؟؟  موعدت کی هست؟؟

۶سال و نیم

هنوز مونده تازه وسطاشم

۲هفته ای مونده ولی کلا ناامید شدم گفتم دیگه ادامه نمیدم

اگ خدا میخواست میداد

ولی بخاطر دخترم ناراحتم چون خیلی بابت این موضوع غصه میخوره

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

منم اقدامم 🥺 نی نی اول اگه خدا بخواد لایق بدونه . از جلو در داروخونه رد شدم دل توو دلم نبود بی بی بخرم ولی به زور خودمو نگه داشتم گفتم نخوره توو ذوقم. من اشتهام زیاد شده تخمدانمم درد میکنه 

خدایا توو از دلم خبر داری به وقتش بهم بده صلاح دونستی🤲
منم اقدامم 🥺 نی نی اول اگه خدا بخواد لایق بدونه . از جلو در داروخونه رد شدم دل توو دلم نبود بی بی ب ...

موعدت کی هست.   منم خیلی. بی تابم برای بی بی چک. خودمو کنترل میکنم 

میخوام. تاخیر افتاد بزنم

تا نوعد صبر کنم پ یود اومد که هیچ بار ار نیستم تاخیر افتاد دوروز   نیومد بی بی میزنم   الکی  بی بی هدر نمیکنم 😂😂😂😂

موعدت کی هست.   منم خیلی. بی تابم برای بی بی چک. خودمو کنترل میکنم  میخوام. تاخیر افتاد ب ...

😁 ماه پیش ۸ تا بی بی هدر دادم🥺 تازه کارم😁😁 گفتم بزار شاید امروز نشون بده فردا نشون بده. آخرسر پری شدم غافگیر شدم😁😁😁 این ماه دیگه میخوام از موعدم بگذره موعدم ششم هفتم 

خدایا توو از دلم خبر داری به وقتش بهم بده صلاح دونستی🤲

منم اقدامم.بچه اول اگه خدا بخواد. پریودیم نامنظمه.ولی طبق ۳ماه گذشته من باید ۱۸ام یا ۱۹ ام پریود میشدم.ولی خبری نیست.

و اینکه ۱۹ ام و ۲۱ ام بیبی چک زدم و هردو منفی :(

خیلی حس بدیه..

برام دعا کنین🙏

2706