2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سوخت وساز بدنت کمه ورزش بهترین وتنها کمک کننده هست هم برا روحیه هم بازدار شدن .یه کم سختی بکش درسا بشه همه چیز...به خودت بیا خواهر گلم تنبلی رو بزار کنار.موفق میشی
خدایا شششکر...
2740
برو باشگاه ثبت نام کن هر روز برو تاثیرشو میبینی. در کنارش رژیم هم بگیر. لاغر بشی با ورزش صد در صد رو تنبلیت هم اثر مثبت میزاره. بعدش اقدام کن. در حین ورزش سنگین اقدام نکن. چند ماه تحمل کن.
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
هیچکی نمیتونه به جز خودت کمکت کنه باید ایروبیک بری استخر بری رژیم بگیری چند ماه مداوم اینارم ما نمیتونیم برات بکنیم خودت باید تکون بخوری
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
براى تنبلی تخمدان هرروزصبح قاشق چایخوری سیاه دانه بریز تو یک قاشق غداخوری عسل طبیعی صبح ناشتا بخور تا یکساعتم هىچى نخور براى بزرگی شکمت هم عصر حدود ساعت 5 یک قاشق چایخوری زنیان بریز تو یک قاشق غدا خوری عسل بخور روز 4 تا سیب هم بخور یکی 4 صبح یکی 12 ظهریکى 4 عصر یکی هم 8 شب ناهار راهم حدود ساعت 2 ظهربخورموقع خواب هم یک قاشق غداخوری گل سرخ با نبات حود 5 دقیق بگذارد بکشد هم خودت هم شوهرت بخور با اىنکاراختصاص رطوبت و گاز که تو بدنت هست خارج میشود جلو ریزه خواریهات گرفته میشه و سبک که شد ى به راحتی پیاده روی میکنی و همه کاهش وزن پیدا مکنی وبعد هم مشکل تنبل تخمدان حل میشود و به امید خدا باردار میشوی