2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دوماه تموم همش جامو انگار در دارو خونه انداخته بودن دیگه میرفتم اونی که ازش بی بی چک میگرفتم چب چب نگام میکرد ماه سوم دیگه لج کردم وتا ٥ روزبعد از عقب انداختن هم سراغ بی بی جک نرفتم
قشنگترین صدای زندگی تپش قلب توست با شکوهترین روز دنیا تولد توست روزی که دنیا امدی هرگز نمیدانستی زمانی خواهد رسید که ارامش بخش روح و روان کسی هستی که با بودن تو دنیا برایش زیباتر است بها نه ی زندگیم تولدت مبارک
2731
مام با کاندوم پیشگیری میکردیم زد وباردارشدم ولی خارج از رحمی شد هنوزم برگه آزمایش رو دارم که نوشته بارداری مثبت و بتا 284
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
مامان عرفان دلت خوشه ها چی مثلا ؟ اتفاقا دریچه ی بود رو به بدبختی و ناباروری
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
عکس رنگی انداختم لوله راستم به علت خارج از رحمی چسبیده شده فولیکول هرماه با دارو یدونه دارم بین 20تا 25 میل شوهرم 10ماهه واریکوسل عمل کرده مدادم دارو تا تعداد بره بالا تا تعداد رفت بالا تحرک اومد پایین تا تحرکش یه ذره فرق کرد شکل نرمالش تغییر داد 2ماهه دارو میخوره 1آذر آزمایش داره بره بده ایشالا حله یکبارم آیو کردم که جواب ندادوبیشتر ناشیگری دکترم بود
مرسی باهم ایشالا