2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بابا من 19ماهه که اقدام دارم و تو این مدت واقعا بعضی ماهها رو بی خیال بودم ولی خبر نشد اینا همش حرفه قسمت تو کدوم ماهه همونه نه بی خیالی
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
سلام به نظر من اینا همش حرفه من این ماه اگه پری بشم تعداد ماه های انتظارم به 20 میرسه ماههایی که دارو مصرف کردم عکس رنگی گرفتم و ای یو ای کردم خیلی تو فکر بودم ولی الان دارم به خودم می قبولونم که شاید خدا نمیخواد من مادر بشم
رب هب لی من لدنک الذریه الطیبه انک سمیع الدعا رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین
نیلوفررررررررررررررررر دختر یه ماه از من جلوتری آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآا
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
الان وقتی به ماههای اولم فکر میکنم خندم میگیره!!! چقدر تست تعیین روز تخمک گذاری دادم چقدر بی بی چک حروم کردم چقدر توهم زدم که علائم بارداری دارم ولی زهی خیال باطل و تصور محال
رب هب لی من لدنک الذریه الطیبه انک سمیع الدعا رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین
وای از جلوگیری که نگو!!! من سه بار هم قرص اورژانس خوردم آخ حرصم میگیره که مشکلی هم نیست همسرم خیلی ضعیف اسپرم هاش ضعیفه ولی تا الان که نشده که بشه