2737
2734
عنوان

مامان های فروردین 96 بیاید با هم باشیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 3486 بازدید | 2091 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بچم فروردینیه از الان دارم دعا میکنم شب میلاد حضرت علی به دنیا بیاد،تاریخ احتمالی زایمانم بیستم فروردینه منم شب و روز دعا میکنم دقیقا همین روز بشه،البته روزش که نه،شبش بشه،که بشه شب بیست و یکم شب میلاد
2742
صبح بخیر دوستان امروز دارم میرم سونو... توروخدا برام دعا کنید.. مشکلی نداشته باشم....دو هفته پیش که. دکترم خیلی ناامیدم کرد....ای خدا خودت بهم رحم کن...... امروز باید ساک حاملگی دیده بشه اگه. جنین هم توش ببینه. عالیه....
آرتینا جون امیدوارم باخبرهای خوب بیای منتظرم
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که تکیه گاهم بود(روحت شاد پدر مهربانم)برای شادی روح بابای خوبم صلوات
2738
منم مامان فروردینم.آخرین پریودیم 31خرداد بود.واسم دعا کنید.فردا باید برم سونو همه چیزش تشکیل شده اما ضعیفه هست دعا کنید این هفته خوبی شده باشه
خدا جونم بابت مهربونیت شکر، بابت این هدیه ای که تو دلم گذاشتی شکر. بابت سلامتی خانوادم شکر خدا جونم داری امتحانم میکنی، دارم تمام تلاشمون میکنم بهم کمک کن، کمک کن که این روزها زودتر بگذره. خدا جونم. خدای مهربونم دوست دارم و فقط هم به تو تکیه میکنم میدونم پشتمو خالی نمیکنی دوستت دارم خدا جونم
آرتینا جون الهی شکر که همه چیز خوب بوده برای سونو قلبم عجله نکن بزار 8هفته ات تموم بشه
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که تکیه گاهم بود(روحت شاد پدر مهربانم)برای شادی روح بابای خوبم صلوات
پارمیس جون منم دقیقا آخرین پری31خرداد بود قلبش تشکیل شده؟توچندهفته دید شد؟ ان شاالله فردا باخبرهای خوب میای
اونروز که رفتم دکتر از بس ترسیده بودم نپرسیدم واسه قلبش اما دکتر گفت کیسه آبش زرده و بچه تشکیل شده اما ضعیفه.
خدا جونم بابت مهربونیت شکر، بابت این هدیه ای که تو دلم گذاشتی شکر. بابت سلامتی خانوادم شکر خدا جونم داری امتحانم میکنی، دارم تمام تلاشمون میکنم بهم کمک کن، کمک کن که این روزها زودتر بگذره. خدا جونم. خدای مهربونم دوست دارم و فقط هم به تو تکیه میکنم میدونم پشتمو خالی نمیکنی دوستت دارم خدا جونم
پرنسس جون شما چندسالشه؟؟ بنظرم بزار یکم بگذره مثلا هفته 10تا 12 برو که دیگه همه چیزش تشکیل شده باشه استرس نداشته باشی.من مجبور شدم برم دکتر. هفته پیش یه سونو دادم این هفته هم یه سونو و
2706