2737
2739
عنوان

دیگه به ته خط زندگی رسیدم.

2009 بازدید | 53 پست
الان یه جایی از این زندگی لعنتی وایسادم که به چندین خط منتهی میشه که رفتن تو هر مسیر من رو نابود میکنه . دلم داره میترکه از این همه بدبختی و نکبت که تمام جوونی من رو تباه کرد.
حوصله دارین به حرفام گوش کنین؟
من ندانستم که عشق این رنگ داشت *** وز جهان با جان من آهنگ داشت*** دستهٔ گل بود کـــــــز دورم نمود*** چون بدیدم آتش اندر چنگ داشت*** "خاقانی"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من بارها مچ همسرم رو گرفتم . همش تو فیس بوک و ویچت با آشغالهای هرزه در حال چت کردن و اینهاست . هر ازگاهی یه چیزی می بینم و یه خورده شلوغش میکنم و تا چند وقت موضوع کم رنگ میشه ولی دوباره شروع میشه و همون اتفاقها تکرار میشه .
همش به خودم میگم من احمق چرا باید پای مردی بشینم که یه ذره معرفت نداره . هر بار که یه جوری موضوع رو میفهمم . محکوم میشم به چک کردن و تجسس و این حرفا ؟؟ صبح هم تاپیک زدم که میخوام توافقی جدا بشم .
مهریه ام رو می بخشم . پسرم رو میگیرم
من ندانستم که عشق این رنگ داشت *** وز جهان با جان من آهنگ داشت*** دستهٔ گل بود کـــــــز دورم نمود*** چون بدیدم آتش اندر چنگ داشت*** "خاقانی"
از طلاق می ترسم . هنوز از اینهمه بدبختی مادر و پدرم خبر ندارن . نمیدونم چه جوری بهشون بگم .
2706