2752
2734
عنوان

دیگه به ته خط زندگی رسیدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 2009 بازدید | 53 پست
اگه حوصله داشتین اینجا رو بخوونین
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=537104
من ندانستم که عشق این رنگ داشت *** وز جهان با جان من آهنگ داشت*** دستهٔ گل بود کـــــــز دورم نمود*** چون بدیدم آتش اندر چنگ داشت*** "خاقانی"
الینا جان چطوری بمونم . مردک احمق بعد از 10 سال زندگی و خون دل خوردن ، بعد از 10 سال مستقل بودن و هیچی ازش نخواستن بهم میگه تو با من نمیسازی ، تو منو تحقیر میکنی . چه جوری میشه با این آدم کنار اومد ؟
من ندانستم که عشق این رنگ داشت *** وز جهان با جان من آهنگ داشت*** دستهٔ گل بود کـــــــز دورم نمود*** چون بدیدم آتش اندر چنگ داشت*** "خاقانی"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان شایان
این مورد رو باید مرد هم قبول کنه که بچه رو درقبال مهریه بهت بده
وگرنه حضانتش تا7سال باتو وبعد اون تا 15سالگیش با پدرشه
مگه عدم صلاحیت پدر تائید بشه که اونم تو این مملکت نکبت بعید میدونم بخاطر خیانت بهش بدن!
منم مشکلم مثل توست
همین چندوقت پیش درگیرش بودم
حتی خودمو از خودش دور کردم
اما دیدم دارم خودم از درون بیچاره میشم
مردها ببخشین عقلشون تو شلوارشونه
به اون برسی انگار به همه چیشون رسیدی.البته شرمنده از لفظ کلامم اما عصبانیم
درواقع تو هم فقط برو تو فاز تکمین اون مورد و بقیه زندگیت به عیش وخوشی خودت فکرکن.اصلا هرشب برو سراغش تا بیچاره بشه
منکه قسم خوردم کاری میکنم اون قسمت مغزش فلج بشه اصلا نفهمه دیگه زن چیه که تو فیس بره سراغش
2731
چقدر وحشتناک.
دیگه به هیچ عنوان قاطی نکن.
نذار براش عادی بشه.
اعصاب خودتو بچه تو خورد نکن.
بچه که خیری از باباش نمی بینه، نذار تو از چشمش بیفتی!
تو هم بزن تو فاز بی خیالی و خوشی. برو باشگاه، برو کلاس وقت خودتو پر کن. ا پیش خانواده ات پیش خانواده اش بشین بگو من میخوام برم این کلاس، میخوام این کارو کنم ، نمی دونم پولاش کجاس؟ تو معذوریت خانواده ها بذارش. بذار حس کنه سایه نگاه دیگران هم دنبالشه. براش خرج بتراش.
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
هر بار بهش گفتم گفت من که دیوونه نیستم
بچه ها من تو بد موقعیتی قرار گرفتم . میترسم . من بد نبودم هیچ جا هم کم نزاشتم از سواری زیاد دادنه که به اینجا رسیدم.نمیدونم چکار کنم
عزیزم بحث نکن.
متاسفانه این مریضی بیقیدی، کثیفی افتاده به جون خیلیا و واقعا این دیوونگی نیست!
هرزگی هست. بیماری هرزگی!
بدون که اون مریض شده روحش مریض شده.
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
یه مریض تا زمانی که نفهمه مریضیش چه عواقبی براش میاره و مریضیشو قبول نکنه، درمان رو هم قبول نمی کنه!
مثلا خودت میبینیت دندونات سیاه شده اما تا درد نکشی دکتر نمیری!
بحث کردن داغونت میکنه.
خیلی به خودت برس!
اگه مسئله اینقدر جدی هست، کم کم خانواده ها رو در جریان رفتار ها و روابط ناپسند قرار بده. اونام اهرم فشار خوبی هستن. اگه وقتی همه فکر میکنن دنیای شما طلاییه بری بگی طلاق، اونم میاد میگه این زن دیوونه اس!
خدا لعنت کنه اینجور زنارو،بخدا ادم تو همین نی نی سایت یه جیزایی میشنوه که دود از سرش بلند میشه،جند وقت بیش یه خانوم تابیک زده بود که متاهله و بجه داره ولی عاشق همکارش شده که اونم متاهله،بعد میکفت وای جکار کنم خودمم میدونم کارم اشتباهه ولی دست خودم نیست؟!!!!
اخه یعنی جی؟!!!مکه ما میتونیم به هوس خوشبختی خودمون یکی دیکه رو بدبخت کنیم؟!!!!ما داریم کجا میریم؟!!!!
چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷
2706