2733
2734
تمام تلاشمو برای دختر تمااام عیار شدن کرده باشم؟ دانشجو کارشناسی ام...مدرک زبانم دارم...نشون شده هستم برم تدریس؟ برم زبانو ادامه بدم؟ به کار فکر نکنم تا اتمام کارشناسی؟ هیییییی بفکر قرطی بازی و میزانپیلی باشم؟ باشگاه هم تو برنامم هست.متناسبم.... ولی بازم ایده میخوااااااام...نظرتونو میگید دوستااای مهربووونم :)
راســـــــــــتگویـــــى هر کس بقـــــــدر مــــُـــــروت اوســتــــــ ـ ـ *امیرالمومنین* . هر قدر عقاید کسی احمقانه تر باشد کمتر باید با او مخالفت کرد Romain Gary
اگه میتونی تدریس کنی به شرطی که به درست لطمه نزنه خوبه یعنی دنبال کار کردن باشی البته مهمترین اینه به درست لطمه نزنه! زبان رو ادامه بده فکر قرتی بازی و میزاننپیلی نباش خودت باش ساده و صمیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هستی جون مدتیه به تدریس فکر میکنم گواهینامه دارم شقایق جونم
راســـــــــــتگویـــــى هر کس بقـــــــدر مــــُـــــروت اوســتــــــ ـ ـ *امیرالمومنین* . هر قدر عقاید کسی احمقانه تر باشد کمتر باید با او مخالفت کرد Romain Gary
بازم بگید دیگه
نیلا جان زبان رو حتما در سطح عالی مکالمه کن . شیک و خوش تیپ بودن خیلی مهمه . سعی کن تحصیلاتت رو بالاتر ببری . روابط عمومی رو ارتقا بده . سطح دوستانت رو گسترش بده . کار هم حتما پیگیر باش . تدریس به نظرم شغل جالبی نیست . سعی کن یه کار با دیسیپلین رو روش برنامه ریزی کنی . کاش منم 21 ساله بودم
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
افروز جون اگه تو این سن بودی چیکارا میکردی گلم..اگه برمیگشتی عقب
به نظرم یه دختر امروزی نباید همه پایه زندگیش رو بذاره روی حساب شوهر کردن . ازدواج یه بخشی از زندگیه که در جریان زندگی پیش میاد . سعی کن مثل یه انسان مستقل برای خودت و آینده ت برنامه ریزی کنی . همه زندگی عشق و شوهر نیست
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
البالو رشتم خیلی سخته...یعنی همش باهم؟؟
منم بدم میاد مستقل نباشم........از ازدواج زودهنگام هم متنفرم..تفاهم داریم افروز
یه روز درهفته میتونم برم کلاس..از صب تا بعداز ظهر سفیر خوبه؟