2733
2734

همه رو توضیح میدید که چجوریه 😣

مثلا یه مدلش اینه که اولش برا پول پیش مثال ۱۰۰ ملیون ازت میگیرن و ماهی هم ۸۰۰ اجاره و هروقت خواستین ازون خونه بلند شید ۱۰۰ تومنو بهتون پس میدن خب ؟این اسمش میشه رهن و اجاره ؟

دیگه چه مدلا هس؟

یه پسر دارم شاه نداره😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پول پیش همون رهن خونست 

که موقع قرار مدیم به صاحبخونه موقع که قرارداد تموم شد همون مبلغ که به عنوان پول پیش دادین رو بهتون پس میدن 

اجاره هم که ماهانه باید به صاحبخونه بدین

2740

بله این میشه رهن و اجاره، پول پیش همون رهنه 

می‌تونه رهن کامل هم باشه، یعنی اجاره ندی هر ماه، خواستی جابجا سی پول رهن رو پس میگیری 

اجاره خالی هم ممکنه باشه ولی کمه، اینجوری اجاره خیلی زیاد میشه، تو ایران اینجوری نیس معمولا، اما کشورهای دیگه اکثرا فقط اجاره میدی، یه پول ضمانت هم میدی به اندازه یه ماه اجاره که بعد که تخلیه کردی اگه خونه سالم باشه بهت برمیگردونن، وگرنه هر هزینه ای باشه از اون پول برمیدارن

اجاره تنها نیست.    رهن تنها هست

فقط یچیزی 

خب این اجاره چیه این وسط ؟ ک میتونی بدی میتونی هم ندی ، برای کسایی ک رهن و اجاره رو می‌خوان چه سودی داره ؟

یه پسر دارم شاه نداره😍
فقط یچیزی  خب این اجاره چیه این وسط ؟ ک میتونی بدی میتونی هم ندی ، برای کسایی ک رهن و اجاره ...

عزیزم رهن کامل خب پول رهن بیشتره، اجاره بدی پول رهن کمتر میشه. یه فرمول داره برای تبدیل رهن به اجاره. هر ۱۰ میلیون رهن، میشه ۳۰۰ تومن اجاره. مثلا اگه رهن کامل یه خونه ۳۰۰ تومن باشه، تبدیل می‌تونه بشه به ۲۰۰ تومن رهن، ۳ تومن اجاره