2737
2739
عنوان

علایم بارداری قبل از موعد پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 461805 بازدید | 549 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان حتی اگه یک روز از پریود گذشته باشه و بی بی بزنید نشون می ده. من هم یک سال و نیم اقدام به بارداری داشتم ولی نمی شد. ماه آخر گفتم خدایا به خودت سپردم با بسم الله همه چیز رو به خودش سپردم. روز تخمک گذاریم بود و بعد از رابطه یک ساعت پاهام رو به دیوار تکیه دادم و بالا نگه داشتم و دستشویی نرفتم. بعد از اون به دو سه هفته بعد بود که علائم بارداریم شروع شد و مامانم گفت حامله ای وقتی اول صبح بی بی زدم مثبت شد. البته چون تازه بود بعد از ده دقیقه خط دوم کمرنگ افتاد. امیدتون به خدا باشه و ایشالله همه تون صاحب بچه سالم و صالح بشید.

میگن با ازدواج دینتون کامل میشه...اینو نمی دونم ولی میدونم با دختردار شدن خوشبختیتون کامل می شه❤❤❤
2731

من فردا موعد پریودمه هر ماه قبل از پری لکه بینی داشتم اما این ماه ندارم

حالت تهوع دارم اما بالا نمیارم

زیر دلم هم جوریه که انگار پری داره میاد

نمی‌دونم کس بیبی بزنم

2740

خانم‌ها با توجه به اینکه من یه بچه هم دارم و این تجربه دوممه بهم ثابت شده که قولنج کردن قبل از موعد پریود تنها علامت بارداریه و علایم دیگه بعد از یک روز از موعد پریود شروع میشن که عبارتند از درد سینه و تیر کشیدن نوک یکی از سینه ها یا هردو ،حالت اینکه دلت بخواد پریود شه،صبحها یه حالتی آدم،یا یبوست میگیرین یا اسهال

2706