2737
2734
عنوان

مامانای شهریور 94 بیاین تا تولد نینیمون باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 104949 بازدید | 16203 پست
اره من زایمان دوممه معاینه داخلی برای اندازه گیری سایز لگن و نرم شدن دهانه رحم و ایناست برای فهمیدن اینکه سر بچه اومده داخل لگن از روی شکم معاینه میکنن مامای ما با انگشت شصت و اشاره پایین شکمو فشار میده و میفهمه
بِسْمِ اللهِ الَّذِی لا أرْجُو إلاّ فَضْلَهُ ، بـنـام خـــدا یــى کـه جـز فـضـلـش امـیـدى نــدارم، چــه آرامــشِ بــهــشــتــــ گــونــه ای دارنـــد، لـحـظـه هــایــی کــه سرشــارنــد از تـــو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام لیدا خیلی سخت اما آره بازم طبیعی میخوام، شنیدم بچه دوم راحتترم میشه، یه خانومه بود بعد از من اومد مث من 3-4 سانت بود همون نصف شبم زایید چون دومیش بود تازه بعد 9سال!!
اگر هوشیار نباشید، رسانه ها شما را وا می دارند که از "ستم دیدگان" متنفر؛ و دوستدار "ستم گران" باشید.
زایمان اولت هفته چند بود؟ احتمال داره زایمان دوم همون موقع ها یا زودتر بشه چون میگن زایمان دوم راحتتره و زودتر انجام میشه
همسری و دختری عاشقتونم...... خدا جونمون دوستت داریم
2731
زایمان اول من 38 هفته و 5 روز بود ان شاء الله که دومی راحت تره
بِسْمِ اللهِ الَّذِی لا أرْجُو إلاّ فَضْلَهُ ، بـنـام خـــدا یــى کـه جـز فـضـلـش امـیـدى نــدارم، چــه آرامــشِ بــهــشــتــــ گــونــه ای دارنـــد، لـحـظـه هــایــی کــه سرشــارنــد از تـــو
سلام ننه ی مهدی چطوریایی؟؟ شیرت جاری شده؟ مهدی زردی نگرفته؟
ان شاء الله برای من اول سی و هشت هفته بود کلا پنج ساعت طول کشید از وقتی که کیسه آبم پاره شد تا وقتی بچم به دنیا اومد امیدوارم این دفعه هم همه چیز خوب پیش بره به امید خدا
همسری و دختری عاشقتونم...... خدا جونمون دوستت داریم
پانیذ من کل بخیه ها رو نفهمیدم اما لایه بیرونی 4تا خورده! حرکت لگنی مثلا اینا: حرکت الاکلنگ: کف دوتا پارو میچسبونی به هم، زانوهاتو میگیری دستت مثل الاکلنگ چپ و راست میشی! حرکت پروانه: مثل قبلی کف پاهاتو میچسبونی و زانوهاتو میگیری دستت بعد به هم نزدیک و دورشون میکنی، مثل بال زدن پروانه! این حرکت اینجا هستhttp://www.bartarinha.ir/fa/news/16688/ قبل رفتن فقط یه مقدار کباب خوردم اما اونجا تا قبل شدید شدن دردام شربت زعفرون و خاکشیر مامانم آورده بود خوردم! من یهویی شد اما شماها حتما تو خونه حسابی بخورید بعد برید!
اگر هوشیار نباشید، رسانه ها شما را وا می دارند که از "ستم دیدگان" متنفر؛ و دوستدار "ستم گران" باشید.
2738
زهرا جای بخیه هام درد میکنه و پشتمم میسوزه! راستی بچه ها حتما بعد زایمان شیاف بذارید شکمتون راحت کار کنه! من گذاشتم روز اول خوب بود اما روز دوم دیر گذاشتم خیلی بد بود.. از اوموقع درد اون ناحیه ام زیاد شده! شیر دارم خداروشکر مامانم هرچی میگن خوبه درست میکنه هی میده به خوردم! نه زردی نداره شکرخدا! زهرا پوست بدنش سفیده اما صورتش همش سرخه، تازه رو لپاش دونه هم زده، چرا؟!
ولی بچه ها اگه من میدونستم زایمان اینجوریه این اولی رو حتما میرفتم یه جایی شوهرمم بتونه بیاد، ینی اگه بود فک میکنم کمتر درد میکشیدم، هم از لحاظ جسمی هم روحی! راستی از همه خاله ها ممنون از پسرم تعریف کردید
آلیشا از هفته 20 انجام بدیم خوبه از هفته 37+3،4 روز هم باید تعدادشونو بیشتر از 10 تا کنیم! نمیدونم چیکار کنم آلیشا چیزای مختلفی میخورم نمیدونم دقیقا چی باعث دونه ها شده!!
دونه که حالا حالا ها میزنه فقط حواست باشه زیاد بوسش نکنن یا دستشو بوس کنن ببین حواست خیلی باشه شکت سفت نشه برا دردات هم مسکن سرساعت بخور اسفرزه بگیر ، بریز تو یه پارچ اب ، روزی 3-4 بار با اب فراوون بخور ابرسانی میکنه به روده
2706