2737
2734
عنوان

مامانای شهریور 94 بیاین تا تولد نینیمون باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 104949 بازدید | 16203 پست
محدثه اینا جوشهای نوزادیه جای هیچ نگرانی نداره همه بچه ها دارن
بِسْمِ اللهِ الَّذِی لا أرْجُو إلاّ فَضْلَهُ ، بـنـام خـــدا یــى کـه جـز فـضـلـش امـیـدى نــدارم، چــه آرامــشِ بــهــشــتــــ گــونــه ای دارنـــد، لـحـظـه هــایــی کــه سرشــارنــد از تـــو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالت آلیشا! حالا کسی نبود اینو به من بگه اما من میگم اگه میتونید همه زایمان اولا با شوهرتون برید.. اگرم نه که حتما ماما همراه بگیرید!
اگر هوشیار نباشید، رسانه ها شما را وا می دارند که از "ستم دیدگان" متنفر؛ و دوستدار "ستم گران" باشید.
2731
خیلی کم دل و جراته میگه من اصلا طاقت ندارم رنگش عین گچ سفید میشه سر سقطم تو نمیدونی من درد داشتم تازه بی صدا فقط راه میرفتم چه حالی میشد شبها که این میخوابید من راه میرفتم بی صدا گریه میکردم از درد یا قران میخوندم اصلا تحمل نداره
پس من از امشب برم تو کار حرکات ورزشی سعی کن بین سردی و گرمی که میخوری تعادل إیجاد کنی که نه فینگیلت گرمیش بشه و نه از سردی دل درد بگیره البته من بچه خودمم دونه زد (البته علائم دیگه هم داشت) دکتر گفت مال حساسیت به پروتئین گاویه منم رژیم گرفتم شاید لبنیات زیاد میخوری باید از دکتر بپرسی البته اگه دیدی تکرار میشه
همسری و دختری عاشقتونم...... خدا جونمون دوستت داریم
ممنون زهرا گفتم شوهرم بخره! زهرا روزی دوبارم بالا میاره، طبیعیه؟ آخی لیدا.. طوری نی حالا ماما که داری!
اگر هوشیار نباشید، رسانه ها شما را وا می دارند که از "ستم دیدگان" متنفر؛ و دوستدار "ستم گران" باشید.
2740
آلیشا امروز روز سومشه باید ببریم دکتر اطفال حتما میگم ازش بپرسن! لیدا گروه خونی سه تامون o+!
بچه ها اولین بار که میخوایید شیر بدید اصن نگران نباشید بچه بلد نی خودتونم همینطور یکم طول میکشه تا بگیره و اینا! اما از روز دوم همچین بگیره اشکتون درآد..! فقط کافیه زاویه درستشو یاد بگیرید تا راحت شروع کنه مک زدن! من یه موقع ها میخوام شیرش بدم فک میکنم سیره نمیگیره اما زاویه شو یکم تغییر میدم شروع میکنه دیگه ول نمیکنه!!
2706