2737
2739
2شنبه رفتم متخصص پوست تشخیص نداد 2 تا پماد داد استفاده کنم از اونروز بیشتر شده .45 روز از زایمانم میگذره بچه هم شیر میدم نمیدونم ارتباطی داره با زایمان و شیردهی یا نه. اگه تجربه دارین راهنمایی کنید
منم دقیقا بعد از زایمانم همین بلا سرم اومد خنکی بخور فلفل نخور ادویه جات نخور خلاصه تا جایی که میتونی گرمی نخور
برای اینکه تمام روز آرامش داشته باشید روزتان را با گور پدر بعضیا آغاز کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم
منم همینطور شدم اما فرددای زایمانم
گفت به مواد بیحسی حساسیت داشتم
برام امپول زد سرییییییییییع خوب شد همون موقع
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه، به تو یک سیلی زد... یک امید از ته قلب به تو گوید... که خدا هست هنوز
2731
الان فقط محلول ولرم آب+جوش شیرین بهت کمک میکنه البته آبشو بزن به بدنت
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم
2738
من تمام بدنم کهیر میزد خیلی وحشتناک بود حتی توی صورتمم میزد دارو بهم داد دکتر فایده نداشت آمپول زدم فایده نداشت تا 3 ماه این جور بودم تا مامانم از عطاری واسم دارو گرفت خوردم خوب شدم
دارو هام همش ضده حساسیت بودن یکیش خارجی بود یادم نیشت ولی آنتی هیستامین می خوردم خوب میشدم ولی چه فایده خواب آوره شدید به درد نمی خوره مخصوصا شما که شیر میدی تاثیر میزاره
2706