2737
2734
عنوان

گل می‌کشیده

874 بازدید | 30 پست

سلام به همه

دوستان ممنون میشم اگه تو این زمینه تجربه دارین راهنماییم کنین

من با یه آقا پسری آشنا شدم خیلی پسر خوبیه دو هفته بعد رابطمون سر یه موضوعی با هم دعوامون شد که مقصر بودم گفت من قبل از اینکه با تو دوست بشم گل میکشیدم ولی تو این چند وقته سمتش نرفتم اصن همون گل بهتره حداقل آدمو تنها نمیزاره و اینا خلاصه ما فرداش باز با هم اکی شدیم و الان 3 ماهه با همیم به گفته خودش اون شبم گل کشیده وای بعد اون اصلا سمتش نرفته و کلا دیگه نمی‌کشه

سیگار هم میکشه که من اونم دوس ندارم گفت ببین من جلوت رعایت میکنم نمیکشم ولی در کل من هر روز سیگارو میکشم دوس ندارم الکی بهت بگم نمیکشم ولی سمت گل اصلا نمیرم

تو هر زمینه ای همیشه حقیقتو میگه حتی اگه به ضررش باشه اینو بار ها امتحان کردم حتی اگه دروغم بگه طاقت نمیاره میاد راستشو میگه بهم

اینم بگم شغلش دولتیه

واقن بهم احترام میذاره و دوسم داره من بگم فلان کارو نکن نمیکنه تو همچی نظر میپرسه قصدشم ازدواجه

من خیلی ازش راضیم ولی موضوع گل خیلی ذهنمو آشفته میکنه میگم نکنه بره سمتش باز یا الانم بکشه

تو نت خوندم از علائمش اینه که هوشیاری رو میاره پایین و ادم خنگ میشه

ولی این خیلی آدم باهوشیه و خیلی گیراییش قویه

چند بار بحثو سمت گل کشیدم میگه اون واس همیشه تموم شد آخرین بارم همون موقع که دعوا کردیم بود دیگه بعدش نکشیدم من اونو نقطه سیاه زندگیم نمیبینم توام نبین چون اون تایم من درس خوندم و پیشرفت کردم نرفتم دنبال الواطی و حواسم به خودم هست اولش مغزمو باز کرد ولی دیدم داره کم کم مغزمو داغون میکنه گذاشتم کنار کلا

من خیلییی ازش راضیم ولی این یه مورد اذیتم میکنه

چجوری بفهمم راس میگه یا نه؟ تا حالا هیچ چیز مشکوکی ازش ندیدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

همیشه اینو بت بگم افرادی ک اعتیاد دارن ب مخدر خیلی حرفای گنده گنده و خوب میزنن😐ب این چیزا اعتماد نکن

تا هرروز چکش نکردی ب گوشیو موبایل و اینچیزا اعتماد نکن دختر خالم داره از شوهرش جدا میشه چرا؟

چون پسره قرص ترامادول میخورده

درضمن از خدا پیغمبر همش میحرفید سرش قسم میخوردن

توروخدا عاقل باش،همبن الان این رابطه رو تموم کن،به قران خودتو بدبخت میکنی

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ناراحتیش چی بوده تو زندگی که رفته سراغ این چیزا

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
2706