2737
2734
عنوان

محتاج دعا هستم 🥺🥺

63 بازدید | 13 پست

دعا کنید برام دعا کنید یه فرجی بشه دعا کنید ائمه برام یه کاری کنن نه بنده ها دعا کنید ابروم حفظ بشه دعا کنید مشکلم حل و ختم به خیر بشه خداااایااااا😔😔😔😔🥺🥺🥺🥺🥺

https://www.ninisite.com/discussion/topic/8167594/ختم-زیارت-عاشورا-هدیه-به-حضرت-زینب-سلام-الله-علیها

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مطمئن باش حل میشه گلم . نگران نباس

آشوبم دیگه هیچ راهی نیست دیگه تمومه دردی در دلم دارم از ترس آبرو نمیتونم حرف بزنم نمیتونم از کسی کمک بگیرم هیچکس نیست ابروم را حفظ کنه محرم اسرار باشه من چکار کنم 😭

نا امید نباش صبر داشته باش برا من. بعد ازسه سال نیم داد

اخه الان حدودا تو ۲ ساله که این مشکل دارم  دیکه الانم آخرشه و قراره یه اتفاق بد بشه قراره یه کاری که دوس ندارم رو مجبورم انجام بدم .... قراره نامحرمان خبر دار بشن 😭😭😭😭😭😭😭

2738
عزیزم پیش خواهری دوستی که واقعا رازدار و عاقله درد و دل کن . شاید تونست راهنماییت کنه یا دلداریت بده ...

فقط یکی محرم بود بهش گفتم چندماه تلاش کرد نتونست کاری کنه به کسی دیگه م نمیتونم بگم چون دهن لقن بدتر میشه کاری نمیتونن بکنن میرن به جاهای دیگه تعریف میکنن

میخوای بالاجبار ازدواج کنی؟

نه 🥺 بحث تهمت و ناحقیه بحث ابروعه 

حدود دو سال خون به دلم شد برااینکه رو دهن دیگران میفته و ابروم میبرن قضاوت میکنن خبرچینی میکنن دم نزدم حالا دیگه جایی رسیده نمیشه کسی خبر دار نشه 

فقط یه معجزه میتونه با حفظ ابروم این قضیه را ختم بخیر کنه