2737
2734
پسر بیست روزم همش داره زور میزنه،،به خودش فشار میاره،،نفخ داره،،قطره کولیک پد هم تاثیری نداشت که دکتر داده بود،،سکسکه هم زیاد میکنه،،شیر که میخوره سریع آروغ داره که بزنه،،حتی اگه کم بخوره باید بلندش کنم تا آروغ بزنه،،،از دیروز تا حالا هم که خوابش کم شده همش بیداره،،حتی اگه گریه نکنه ولی بیداره،خیلی نگرانشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببین بچه منم اینجورى بود بردم دکتر گفت هیچى بجز شیر خودت نده میگفت فقط حالت کولیکى بغلش کنین با یه موزیک ملایم و از همه مهم تر تکنیک درست شیر دادنو رعایت کن نذار هوا بره تو دهنش اگه به خودش میپیچه سینه رو از دهنش در بیار آروغشو بگیر بعد ادامه بده من با همین روش ها کم کم پسرم خوب شد کلا دوهفته کولیک داشت دقیقا ام ٢١ روزش بود که شروع شد
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
در ضمن خودتم رعایت کن مثلا من زیره ریخته بوزم گذاشته بودم رو میز با برنج و چیزای نفاخ میخوردم یا عرق زیره یا هل میریختم تو چاییم
2740
خوب ببین باید با آرامش و تسلط شیر بدی بغلش کن آروم زیر لب براش شعر یا لالایی زمزمه کن وقتى از دهنش در میاد هوا میره تو شکمش از دهنش در بیار سینه رو دستتو بذار رو قسمت معده اش آروم بزن پشتش آروغ میزنه بعد دوباره شیر بده
وقت، ام دلپیچه داره مطلقا شیر نده بدتر میشه آروم بذار رو پت بصورت دمر با یه دست سرو گردنشو نگه دار با اون یکى پشتشو بمال
ببخشید کیبوردم گوشیم بالا نمیومد خچدت غذاتو سعی کن با روغن زیتون یا کرمونشاهی بخوری به بچتم عرق نعنارو بعد از شیر خوردنش و آروغش بده زمان شیردهیرو کمتر کن در عوض تعداد دفعات شیردهیرو زیاد کن بچتم موقع شیرخوردن نیم تنهش بالا باشه
خلاصه واسه این دردا دارو زیاد اثر نداره اگر واقعا شدیده و با اینا خوب نشد یا شر بت bonnisan بگیر براش از محصولات هیمالیاست یا infacol هر دو رو قبل از شیر و حداکثر سه بار در روز بده مثلا هر هشت ساعت البته فقط یکیشو بده هر دورو باهم ندی
عرق نعنا باعث تشدید رفلاکس میشه دکتر ب من گفت عرق نعناع ب هیچوجه ندید از الان تا 2 ماهگیش این موضوع ادامه داره دوستم اما با مرتب گرفتن آروغ و شیردهی درست کاملا برطرف میشه و البته ادامه دادن قطره اش
مثل کبریت حالتی غریب دارم ... انگار که میدانم ساخته شده ام تا بسوزم ... !
2706