2737
2739
من مشکل شیردهی دارم.... چون شرم کمه نی نی سینه را به سختی می گیره...گفتند این دستگاه را بگیرم.... ولی من استطاعت مالی ندارم بخرم....هر کس بتونه یه مدت کوتاه بهم قرض بده... صواب بزرگی می بره.... هر کسی می تونه یا علی
خدایا دلم معجزه میخواد ... معجزه ای در حد خدا بودنت ... معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ... ناامید نیستم ... فقط کمی دلتنگم
این دستگاه واسه زیاد کردن شیر نیس که . واسه اونایی هست که نوک سینه ندارن و نی نی نمیگیره. شیرخشک رو از این طریق به بچه میدن که فکر کنه داره از سینه مادر میخوره که بعدش سینه رو بگیره
میوه و سبزیجات زیاد بخور و هی به نی نی شیر بده تا شیرت زیاد شه. شیردهی نصفه شبا خیلی شیر رو زیاد میکنه عزیزم
گلم می دونم ولی آخه نی نی منم سینه را به سختی می گیره..... گفتند به این طریق شیر خشک بهش بده....
خدایا دلم معجزه میخواد ... معجزه ای در حد خدا بودنت ... معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ... ناامید نیستم ... فقط کمی دلتنگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه دستگاهش گیرت نیومد من راهشو بهت میگم که شبیه سازی کنی
چــه خــوب مـی شـــد اگـــر گــاهــی آدم مــی تـــونــســت . . .
دوســتــای خوب مــجـــازی شــو . . .
مــثــل یــک عــکــس گـــل ســـرخ . . .
مــثــل یـــک آهـــنــگ قــشــنــگ . . .
دانـــلــود کــنــه . . . بـــیــاره پــیــش خـــودش . . .!!!
2728
الوهستی اطلس جان؟
آره عزیزم هستم..../ ولی نی نی دیگه سیه را نمی گیره .... شیرم ندارم.... در حد خیلی کم......از اول هم نداشتم....
اووووف چه حیف :( عین من ...
البته من شیر داشتم اونم زیاااد
ولی دخترم انقدر سینه نگرفت تا خشک شد رفت پی کارش :((((
2738
به دورروش ساده ای می‌تونید اون دستگاه را که قیمتش بیش از 200 هزار تومنه شبیه سازی کنید. اول خیلی آسون‌ترش: یا با قطره چکون از گوشه لب بچه شیر خشک را قطره قطره توی دهنش بریز تا فکر کنه که شیر هست و شروع به مکیدن کنه. یا اگه خواستید حرفه‌ای بشه یه لوله تغذیه یا لوله معده (شماره 5) را از لوازم پزشکیا بگیرید و یه سرش را توی شیشه شیر و یه سرش را از گوشه لب بچه وارد کنید. با مکیدن شیر میاد بالا و کوچولو گول می‌خوره و شدید تر می‌مکه