2733
2734
سلام دوستان میخواستم ببینم از چه سنی متوجه بیش فعالی بچه تون شدید؟چه علائمی داشت ؟ پیش چه دکتری باید رفت که متوجه وجود یا عدم بیش فعالی شد؟ دختر من 16 ماهشه و به شدت شیطون....میدونم شیطونی به تنهایی دال بر این مسئله نیست اما هرکی میبینتش میگه بچت بیش فعاله؟
خداجونم شکرت...
دخترت تمرکز داره ؟ متوجه میشه وقتی باهاش صحبت میکنی ؟
من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
بیشتر دوست داره شیطونی کنه و از در و دیوار میره بالا خب آهنگای بچگونه که دوست داره رو براش میذاریم تا آخر میشینه و میبینه...نمیدونم به این میشه گفت تمرکز یانه
خداجونم شکرت...

سلام من پسرم مشکل تاخیر در گفتار داره تعداد کلمه هاش کمه بردمش کلینیک توانبخشی گفتند اول ببرش کاردرمانی دهنی تشخیص دادن بیش فعاله . باید دارو بخوره بردکش دکتر مغز و اعصاب برای دارو نمی د نم باید چکار کم ؟ لطفا اگر مورد تین طوری داشتید راهنماییم کنید .مهد کودک میره اونجا هم همینرو میگن زیاد ورجه ورجه میکنه سه سالش تازه تمام شده .بیش فعالی ربطی به تاخیر گفتار داره؟ کمکم کنید لطفا. دارم دیونه میشم

عزیزم پسر منم دقیقا همینجوریه ولی اون الان ۵سالشه گفتاردرمانی وکاردرمانی میبرمش دکتر بردمش ولی داروهاشو‌ندادم‌گفتم خوب میشه ولی بیفایدست اینبار دکتر داروی قوی بهش داد پیش دبستانی میره ومدام‌ مربی ازش شکایت میکنه ،حتما حتما پیگیر کاراش باش ودکترببرش تا سریعترخوب بشه