2737
2734

آقا از‌بچه گی بهمون گفتن جنس مخالف بده جنس مخالف فلانه بهمانه بسته دیگه دخترا فکر میکنن پسرا لا...شین پسرا هم فکر میکنن دخترا لا...شین ما میتونیم دوست باشیم دوستی جدا از رابطه تو رو خدا یه بچه هاتون از‌ الان یاد بدید جنس مخالف دوستشه نه به عنوان رل پارتنر یل هر چیزی به عنوان بست فرند نزارید عقده ای بزرگ بشن که بخوان زیرزیرکی دست به کارای خلاف یزنن 

تو فازی 

چیزی به اسم دوستی با جنس مخالف وجود نداره

سلاااامممم من عاشق دایناسورام 😁🦖🦖🦖🦖 میدونستین تیرکس میتونه تو یه بار بلع ۲۰۰ کیلوگرم گوشت رو بخوره؟ یعنی من و همه خانوادم باهم 🥴🥴💀☠🤯🤯 لطفا با دایناسورا مهربون باشید😇😇❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
۲۱ سالمه امروز دختر خواهرم داشت در باره همین بحث می‌کرد که اینو گفته نظرتون حرفش درسته؟

والا عزیزم فرهنگ ایران به شدت شخمیه هم گند زده به این ارتباطات هم به همه چی و درسته حرفش

والا عزیزم فرهنگ ایران به شدت شخمیه هم گند زده به این ارتباطات هم به همه چی و درسته حرفش

آره خودم خیلی فکر کردم درباره این همه مشکلات هم بر میگرده به عقاید و تفکرات غلط و برابر نبودن حقوق زن و مرد

2706