2733
2734
عنوان

بچه های شما هم ...

339 بازدید | 11 پست
بچه هاتون سر در آوردن دندانهای نیششون تب کردن ؟ اگه کردن چند درجه و چند روز؟ کلا چه جوری بودن ، مرسی از کمکهاتون .
یه زمانی نه چادری بودن متانت بود و نه بی حجابی هرزگی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی نوشین جون . 10 روز پیش پسرم تب داشت به مدت دوروز ،نیش سمت راستش بالا بود که الان سفیدیش معلومه.الان از دیشب تب کرده فکر کنم سمت چپ بالا باشه .
یه زمانی نه چادری بودن متانت بود و نه بی حجابی هرزگی...
2731
بوی خاک عزیزم. دندون درآوردن دلیل تب نیست. چون موقع درآوردن دندون لثه‌های نینی شکافته میشه و همه نینی ها هم مدام دستشون یا هر چیز دیگه که دستشون باشه توی دهنشونه باعث میشه آلودگی وارد بشه و دچار بیماری بشن و مثلا تب کنن یا اسهال بگیرن. اگه مراقب بهداشت دستش و وسایلی که اونا رو توی دهنش میذاره باشی انشاله تب نمیکنه.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2740
مریم گلی چه عجیبه
دختر من 12 ماهشه 7 تا دندون داره اولیشو 5.5 ماهگی دراورد
دوتای دیگه هم همین روزا داره در میاره

البته دیروز که واکسن 12 ماهگیشو برده بودم بزنم خانومه پرسید دندون داره اگه داره براش مسواک بزن
(منم از این حرفش فهمیدم پس ممکنه تو 12 ماهگی هم دندون نداشته باشه هنوز خخخخ)
ببخش باران!تو می باری و ماهی شسته نمی شویم…!
چی بگم عزیزم. من این اطلاعاتو از یک دندانپزشک شنیدم و گفتم. نینی خودم هشت ماهش داره تموم میشه اما هنوز دندون درنیاورده.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب