2733
2739
عنوان

کمک برای خرید حیوان خونگی

419 بازدید | 13 پست
سلام دوستان خوبم .اولا خیلی خوشحال شدم همچین تاپیکی و اینجا دیدم و کلی استفاده کردم از تاپیکای شما عزیزان من یه پسر پنج ساله دارم و خیلی حیوونا رو دوست داره قرار هست یه تحقیقات در مورد گزینه مناسب بکنم و بعد تصمیم به خریدن .... خونه ما کوچیکه تقریبا 80 متره اما نور گیر و بالکن مناسب هم داره .....اهل حیوونای خونسرد هم نیستم مثل ماهی و ایگوانا و ..... شما چه حییونی رو پیشنهاد میدی که نگهداریش راحت باشه ؟ شگ و گربه دوست دارم اما متاسفانه فضای کافی ندارم ممنون میشم رانماییم کنید ..... و یه چیزه دیگه اینکه پسرم بتونه باهاش ارتباط پیدا کنه
خورشید باش که اگر هم بخواهی به کسی نتابی ، نتوانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه بالکن دارین خرگوش بگیر. برادر زاده ی منم عاشق حیوون خونگی بود با کرد ابریشم و خرگوش شروع کردن الان یه سگ خوشگل داره
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
به نظر من یه عروس هلندی جوجه و سرلاکی بخر اینقدر بهتون وابسته میشه من هر جا دارم میرم عروس هلندیم روی شونم نشسته و وقتی منو نمیبینه جیغ میزنه من عاشقشم حتما باید تو بغل من بخوابه خیلی نازه
2740