2733
2734
سلام عزیزان.....شوهر من ب امید خدا قصد داره با یکی از دوستاش گلخونه بزنن.....البته هنوز تو مرحله تحقیق هستن...زمین و اب و برقش اماده است....اما برای بقیه هزینه ها (برای یک گلخونه کوچیک برای کسب تجربه)باید نفری پونزده میلیون سرمایه بذارن ک جمعا بشه سی میلیون.....ک ما باید ماشینمونو بفروشیم برا تهیه این پول.....حالا میخاستم بدونم شما اطلاعی در زمینه گلخونه دارین؟؟ایا درامدش اینقدری هست ک ما از فروختن ماشینمون پشیمون نشیم؟؟خواهش میکنم اگه کسی در این زمینه تجربه و اطلاعی داره (حالا یا خودتون یا بین دوست و اقوامتون) دریغ نکنین....ی دنیا ممنونم
با خدا باش پادشاهی کن....ماشاءالله لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برادرمن گلخونه کاکتوس داره خیلی نمونه های کمیاب داره که اگه یکیش خراب بشه ضرر زیادی میبینه حداقل تازمانی که گلهاباشرایط ومحیط سازگار بشن وتکثیر وکشت تو غلتک بیفته
الحمدلله رب العالمین ...
افروز جون احتمالا مدرن....هنوز ی تیکه زمین خالیه....تا اینجا ک تحقیق کرده همه میگن مدرن بهتره....احتمال زیاد گل رز بکارن...شایدم گوجه خیار
زمینشون بزرگه....متراژش رو نمیدونم....ولی اولش میخان با متراژ کم شروع کنن ک بیاد دستشون فوت و فن کار
2740
گل خونه های غیر مدرن تا 5 سال آینده از چرخه اقتصادی خارج میشن . سعی کنن با یه مشاور که اگه شریکشون بشه بهتره مشورت کنن . کارگر ماهر خیلی مهمه و بازاریابی ، بخصوص برای گیاهان فضای سبز .
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
2706