2752
2734
عنوان

طلاق از شوهر شکاک

270 بازدید | 24 پست

شوهرم خیلی بهم ابراز علاقه میکنه تو جمع قربون صدقم میره بهم احترام میزاره هر چی دوست داشته باشم برام میخره خیلی باهام صحبت میکنه روزی حداقل ۵بار زنگ میزنه وقتی پول داشته باشه پول بهم میده هروقت از سرکار میاد حتی خسته باشه هم میبرم بیرون ، رابطه جنسیمونم خیلی خوبه حالا مشکل من :شوهرم فکرمیکنه همه به من منظور دارن تنها جایی که میتونم برم مغازست اونم باید بهش زنگ بزنم ، ازارایش متنفرم طوری که ارایش کنم کنسل میشه هرجایی بخوایم بریم اینطور بگم که یه عروسی شرکت کنیم میگه تو داخل فیلم نباید بیفتی ، میگم میخوام برم دانشگاه میگه اونجا جای( عذر میخوام) ج ،،، ه هاست، برم سرکار میگه اگه مسولیت همه ی اتفاقاتو گردن میگیری برو تاوانشم باید بدی از بچه حرف میزنم میگه اگه الان یه بار دورت میگردم بچه نیاری یا نازا باشی صدبار دورت میگردم 😐ازصبح تا شب تنهام بدون هیچ سرگرمی خیلی خیلی هم ادم جدی ایه ولی بامن خیلی خوب رفتارمیکنه  بنظرتون درست میشه؟دوستدارم طلاق بگیرم ازش توروخدا بگین چیکارکنم 

حقو ولش ادب فداش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالاشوهرمن فقط اجازه دارم فقط برم محل جای دور هرگز

بشدت خسیسه دست بزن داره بددهنه دهن بینه ولی من شرایط طلاق ندارم

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

یه مشاور برو رابطه شما نرمال نیست طرف کنترل گره باید حتما روانپزشک بره دارو درمانی بشه حیف زندگیت خراب کنی وقتی این همه خوبه باید یه جوری راهی پیدا کنی برای درمانش و اینکه حق ندارد بگه بچه نیاریم

حالاشوهرمن فقط اجازه دارم فقط برم محل جای دور هرگز بشدت خسیسه دست بزن داره بددهنه دهن بینه ولی من ش ...

اتفاقا شوهرمنم دست بزن داره ولی خب میگه دوستدارم ازاین حرفای مزخرف نمیتونم دست روت بلند کنم  یکبارم در حد چند سیلی  کتکم زد ازش سرد شدم 

حقو ولش ادب فداش
یه مشاور برو رابطه شما نرمال نیست طرف کنترل گره باید حتما روانپزشک بره دارو درمانی بشه حیف زندگیت خر ...

اصلا قانع نمیشه تا اشکم درنیاد کوتاه نمیاد وقتی گریه میکنم میگه باشه غلط کردم

حقو ولش ادب فداش