2733
2734

همه باید رعایت همدیگه رو بکنن

الان متاسفانه بچه دارا فکر میکنن چون بچشون متوجه نمیشه حق دارن مزاحم همسایه بشن

در صورتیکه هزارتا راه هست

ما یه همسایه داریم طبقه اوله میگه کلا بخاطر اینکه میدونم بچه م شلوغه طبقه اول رو گرفتم

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دیگه توخونه خودمونم بخاطرهمسایه بایدبه بچه بگیم ساکت تکون نخورنفس نکش

عزیزم برای خودتون بچه آوردین

برای همسایه که نیاوردین

یه چیزی هست به اسم فرهنگ آپارتمان نشینی 

آدم به آرامش احتیاج داره 

خسته از سر کار برمیگردی سر و صدای بچه همسایه آسایش رو ازت بگیره 

توی مدت 3 ماه من فقط یک روز ظهر وقت داشتم که یک ساعت بخوابم

اون یک ساعت انقدددددددر بچه همسایه دوید و جیغ کشید و بازی کرد که سردرد شدید گرفتم و با همون سردرد رفتم سرکار بعدی 

اینا معضلات اپارتمان نشینی و خونه های کوچک هست. ما بچگی که تو خونه های ویلایی بزرگ شدیم. هر چی بازی می کردیم کسی صدامون رو نمی شنید. باغچه داشتیم سرگرم می شدیم. عصرها با بچه ها تو خیابون و تو پارک محله. الان واقعا تو این قوطی کبریت های چند طبقه بزرگسال دلش میگیره چه برسه به بچه. 

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿
اون همسایهه اگ تو ساختمون ما بود تا حالا هیجده بار دختر بالاییمونو کشته بود😂 خیلی میدوئه ب مامانم م ...

این کرونا هم بهونه خوبی شده الان ک واکسن زده شده همه جا هم بازه

2706