2737
2739
عنوان

ظرف چدن یا استیل؟؟؟؟؟؟؟

3061 بازدید | 88 پست
سلام بچه ها میخوام قابلم هبخرم بین دوراهی استیل و چدن موندم میشه راهنماییم کنید کیا از این ظرف ها استفاده کردن آیا راضی هستید؟
خدا گوید توای زیباتر از خورشید زیبایم           تو ای والاترین مهمان دنیایم                  بدان آغوش من باز است                شروع کن یک قدم با تو            تمام گام های مانده اش بامن
فروشنده هم گفت که غذا بهش میچسب هباید بذارید ظرف سرد بشه خودش جدا میشه
خدا گوید توای زیباتر از خورشید زیبایم           تو ای والاترین مهمان دنیایم                  بدان آغوش من باز است                شروع کن یک قدم با تو            تمام گام های مانده اش بامن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس یکی از معایبش اینه که غذا به استیل میچسبه
مونا جان سرامیک ضد خشه ؟
2738
سرامیک عالیه مارک کره ای الان بهترینه ضدخشه
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
مامان مهدی یعنی تغییر رنگ میده استیل؟ آخه فروشنده با اطمینان میگفت رنگش ثابته
لاسلام من هردوش رو خریدم. چدن ها به مرور لایه ی تفلونش میره گ خب قاطی غذا میشه و میخورین و سرطان و این حرفا... استیل ها عالی. توشون آبگوشت و پلو و خورش و سرخ کردنی و همه چی درست کردم لذت هم میبرم از کار باهاشون و اینکه بعد شستن برق میزنه عین روز اولش. فقط دوتا مشکل داشتم. 1. دسته ی قایلمه استیل هام از این پلاستیک های سیاه داشت که چندباری سوخت و اوناهم که نسوخت توی ماشین ظرفشویی ترک برداشت و فهمیدم ظرف استیل خوب باید همه جاش حتی دستگیره ی درش هم استیل باشه. 2. من توی ماهی تابه استیل همه چی سرخ کردم که نچسبید فقط باید داغ داغ بشه قبلش. به جز موادی که تخم مرغ خام داشت مثل انواع کوکوها. همچین می چسبه که شستنشم به سختی ممکنه چه برسه به شکل خوب دراومدن. خلاصه رفتم یه ماهی تابه سرامیک خریدم برای پخت کوکو استفاده میکنم. برای بقیه چیزها همه چیز فقط استیل. مارکشونم ارشیاست برای من این بود انشای من
2706