2733
2739
عنوان

ظرف چدن یا استیل؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3079 بازدید | 88 پست
من ماهیتابه سرامیکی دارم البته دوطرفه عالیییه
خدا گوید توای زیباتر از خورشید زیبایم           تو ای والاترین مهمان دنیایم                  بدان آغوش من باز است                شروع کن یک قدم با تو            تمام گام های مانده اش بامن
بنظر من هم چدن هم استیل لازمه.من استیل ام جی اس آلمان دارن اما میخوام چدنم بخرم نمیدونم چه مارکی خوبه.استیلم ماهیتابه ش نمیچسبه قابلمه شم واسه آبکش نمیچسبه اما واسه کته ته دیگ میشه که البته شوهرم دوست داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استیل هم خوبه ها سلام واقعا ممنون دنبال این بودم

برج خنک کننده فایبر گلاس یکی از بهترین برج خنک کننده های حالضر میباشد این نو عاز برج ها در آپارتمان های مسکونی نیز قابل استفاده میباشند برج خنک کننده فایبرگلاس این برج ها کاملا بی صدا میباشند و برای خنک سازی استفاده میگردند برج خنک کننده فایبرگلاس برج خنک کننده گروه صنایع شها در بررسی های صورت گرفته میتوان برای تامین آب از فرایند بهسنه سازی در مصرف اب یا پکیج های تصفیه فاضلاب بهره جست تصفیه فاضلاب خود نقش بسزایی در تامین آب دارد پکیج تصفیه فاضلاب

وب سایت همسرم سپتیک تانک پلی اتیلن و سایت سپتیک تانک هست . خیلی به کارش امیدوار هست ولی فعلا که من چیزی ندیدم :) چربی گیر

2728
مال من سرامیکه حدود شیش ماه هست دارم ولی اصلا نمیچسبه
خدا گوید توای زیباتر از خورشید زیبایم           تو ای والاترین مهمان دنیایم                  بدان آغوش من باز است                شروع کن یک قدم با تو            تمام گام های مانده اش بامن
خانم حنا جان استیلت مارکش چیه ؟؟ یعنی هیچ تغییر رنگی یا له شدگی نداره
2740
به نظرم باید چند تیکه استیل بگیریم برای خورشت و غذاهای ابکی چند تکه هم سرامیک بگیریم برای غذاهایی مثل پلو
اسم ماهیتابه من هم مجیک کره ای هست
بچهها ممنون از نظراتون اگه اطلاعات دیگه ای هم داشتید یادتون نره برام بذارید