2737
2739
بابا من خسته شدم....از تو کشو و کمد و طبقه و ....
حتی به کمد ستایشمم رحم نکردم. ولی نمی شه. همش بهم می ریزه....هم چروک می شن هم زود بهم ریخته.

تو رو خدا کمککککککککککککککککککککککککککککک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مشکل تو رو دارم از چن نا از این شال چروکا گرفتم ر وقت عجله دارم اونا رو میپوشم اگه وقت کنم اتو میزنم تو کشو میزارم ولی هر چن روز یه بار مرتبشون میکنم ولی سخته
خدای بزرگم دوستت دارم خیلی بهم لطف و عنایت داری بهم نی نی دادی خودت مواظبش باش کمکم کن
2728
چوب لباسیا هموناست که تبلیغش را میکنه توی ماهواره؟؟
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
از آویز شال و روسری استفاده کن
30 هزار دینار طلا،رقمی بود که یزید به هر نفر اهل خواص کوفه داد ودینشان را خرید! هر دینار چهارو نیم گرم،هر گرم طلا 98 هزار تومان.به پول امروز نزدیک به 13 میلیارد و 230 میلیون تومان اگر در آن زمان بودیم یار حسین می ماندیم؟
2738
از همینا که هستی عکسشو گذاشته بگیر خیلییییی خوبه.فقط جنس محکمشو بگیر،من په دونه داشتم نمیدونم جنسش چی بود روکش مخملی داشت و چون روسریام زیاد بود سنگینی کرد و شکست.الان آلومینیومی دارم خیلی بادوومه.