2737
2739
عنوان

راهنمایی راجع نامزد سابق

460 بازدید | 39 پست

دوستان من  ۶ماه از نامزد غیر رسمیم جداشدم

البته تقریبا ۳سال تورابطه بودیم زیر نظرخانواده ها

ماتقریبا رابطه خیلی خوبی داشتیم ک بادخالت خانواده ها مسائل اقتصادی اینا بهم خورد... الان مشکلم اینجاست  من تواین ۶ماه نمیگم اذیت نشدم ک خیلی شدم ولی بازهم رو ۳.۲ تاخواستگارم فکرکردم و دیدم ن اصادنمیتونم فعلا رابطه ای باکسی برقرارکنم. فعلا قید ازدواج زدم کلا

اما این یماه اخیر دائما نامزد سابقم تو فکرم میاد حتی نمیخام بهش فکرکنم. من ایشون ندارم در فضای مجازی. ولی ایشون من دارن تو مخاطبانشون... انلایناشون ک میبینم اصا مثل سابق ان نمیشن.... حس میکنم خوب نیستن. دائما روحم درگیر روحشون چ کنم؟

شکستم.... از،شاخهه ی احساساتم... ولی جوونه زدم... الان فقط خودم الویت خودم هستم. اینده روشنِ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سركار نميرى ؟ كلاس ؟

چرا عزیزم حرفه ای بدنسازی کارمیکنم. دائما کتاب میخونم ودرگیری های خودم دارم... رندگی سالمی دارم الحمدالله.ولی این یماه اخیر خیلی شدیدتراز قبل دایم تو فکرمن

شکستم.... از،شاخهه ی احساساتم... ولی جوونه زدم... الان فقط خودم الویت خودم هستم. اینده روشنِ....
منم دقیقا مثل شما هستم 

گیجم.... دلم میخاد فراموش بشن.  مشکل اینجاس  موقعیتای خیلی بهتراز ایشون برام پیش اومده...انگار روحم‌گیره بهشون

2740
وقت ازاد زياد دارى عزيزم 

ادم بیکار و بی منطقی نیستم عزیزم. من کلی برای زندگیم هدف وبرنامه دارم.۳۲ سالمه. دائمادرحال مطالعه و ورزش و...

بش عادت کردی نمیتونی ترکش کنی خدتو سرگرم کن و حتی ایدی یا چیزی ک میری ان بودنشو میبنی بپاک بره اصن هم ب این نی اونم ب یادته این چیزا رو از ذهنت دربیار پسرا مث ما نی زود وابسته بشن حداقل یه هفته خوب نی

ادم بیکار و بی منطقی نیستم عزیزم. من کلی برای زندگیم هدف وبرنامه دارم.۳۲ سالمه. دائمادرحال مطالعه و ...

عزیزم ۳۲ سالته حتما اون آقا ۳۵ 

یعنی شما ها نتونستید جلوی دخالت خانواده بگیرید؟

2706