2733
2734
عنوان

مامانهای باتجربه کمک کنید لطفا

411 بازدید | 4 پست

سلام دوستان
دخترم شش ماه و نیمشه. تا قبل این شبها خیلی خوب میخوابید و حداکثر دوبار در طول شب برای شیر بیدار میشد و بعد هر بار دو سه ساعت میخوابید دوباره اما جدیدا شبها هر نیم ساعت یه بار بیدار میشه و گریه میکنه. شیر که بهش میدم هنوز یه کم نخورده خوابش میبره.
دو تا دندون درآورده یعنی به خاطر دندوناش نیست نق زدنش. به نظرتون دخترم شبها گرسنه شه که بیدار میشه؟ چیکار باید بکنم حسابی کلافه شدم نه شبها خودش خواب درست داره نه من
سلام شهرزاد جون.عزیزم نی نیت احتمالا تشنه میشه.
علی منم چند شب همین جور بود خیلی با خودم کلنجار رفتم تا دلیسلش رو فهمیدم.هیچ وقت شبی که فهمیدم و بهش آب دادم یادم نمیره.پسرم نصف لیوان آب خورد اینقدر عذاب وجدان داشتم که بی زبون تشنه بوده من نمی دونستم که تا صبح گریه کردم و خوابم نبرد.
چون تو این سن نی نی ها تازه غذا می خورن شبا تشنه میشن هر چقدر که روز آب بدی بازم شب نیاز به اب دارن.
عزیزم اگه از دندوناش باشه بهانه میگیره.کوچولوی شما تشنه میشه با یه ذره شیر میخواد رفع تشنگی کنه ولی نمیشه.
امشب حتما بهش اب بده.
خیلی دلم واسشون میسوزه که زبون ندارن
www.alijgar.persianblog.ir

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728