2737
2734
شماها چه جوری سیسمونی می برید ؟ جشن می گیرید یا می برید می چینید بعد از زایمان مهمونا میان می بینن؟
من ایمان آوردم که خدا هیچ وقت دیر نمی کنه!!!!!!!
ما میچینیم بعد نزدیکا رو میگیم بیان ببینن.
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه مادر آدم این همه زحمت میکشه الانم که خدات تومن باید هزینه کنن حالا چه ایرادی داره یه جشن کوچیک گرفته بشه بعد سیسمونی رو ببرن؟
2731
خیلی هم خوبه.مخصوصا برا بستن دهن بعضی ها که خیلی حرف میزنن.یه جور قدردانی از زحمتهای مادر هم هست
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2740
من مخالف بودم اما الان بسیار موافقم مخصوصا بعد از شنیدن نصیحت های مامانم و چیزی که اون با تجربه اش از آینده می دید و من نمیدیدم
بیخیال جیغ جیغو هرکی یه عقیده ای داره
خودنمایی یعنی چی؟ آخه فردا می خوان حرف بزنن که نه بابا خودشون خریدن پسرم خریده حالا بیا بگو بیچاره مامانم این همه هزینه کرده
من خودم سیسمونی خیلی مفصل و با مارک های مطرح خریدم و خودم به تنهایی چیدم و کسی هم ندید و الانم ٤ سال گذشته و هیچی به هیچی ، دقیقا مثل فیلم عروسی میمونه که جاش تو کمده و سالی یه بارم دیده نمیشه ولی شما کلی زمان و آرامشتون رو در این دوران حساس و زیبا صرفش میکنین
واااااااااااای مبارکه پس تازه مامانی :) اصلا خودتو درگیر جنسیت نکن.انقدر آدرس اشتبا بهت میدن فقط دعا کن صحیح و سالم باشه
2706