2733
2739

سلام کسی این تجربه را تا حالا داشته ؟کمک کنید لطفا. حدود 10 ماهه سردرد شدید مقاوم به درمان که اصلا یک لحظه هم آروم نشده تمام عکس و آزمایش و آن آر آی سالم بود تپش قلب ارزش اندام تاری دید درد عضلانی هم گاهی اضافه میشه داروی آرامبخش هم اثر نمیکنه حتی مشاوره هم بی اثر هست .دیگه نمیدونم چه دکتری بایدمغز و اعصاب و قلب وگوش و گوارش و روانپزشک و چشم و مشاور همه بیفایده بود.کمک کنید لطفا

سلام عزیزم صبحت بخیر احتمالا شما مشکلات عصبی و افسردگی داری منم یه دوره این مشکلات رو داشتم خودت باید به خودت کمک کنی باور کنی مشکلت جسمی نیست روحت بیماره از هر چیزی که باعث  ازارت میشه دوری کن  ورزش خیلی خوبه درکنارش داروهای گیاهی ارامبخش و من قرص فلوکستین 20هم تا یکسال هر روز مصرف کردم عالی بود ایشاله هرچه زودتر بهتر میشی❤️

و خدایی که بشدت کافیست❤️❤️❤️
سلام عزیزم صبحت بخیر احتمالا شما مشکلات عصبی و افسردگی داری منم یه دوره این مشکلات رو داشتم خودت بای ...

من کمردرد شدید داشتم تاری دید باور کن چشام انگار جرقه میزد درد بین انگشتان دستم بند بند انگشام از درد میسوخت  راه که میرفتم فک میکردم دارم میوفتم اصلا یه وضعی خوب میشی به خودت بیا دردت جسمی نیست روحیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آبہ گرم زیادبخور شاید بہ خاطر کم آبی بدن ھست و کم خونی،،چشماتم ممکنہ ضعیف من بہ خاطر کم آبی سردردزیاد میگرفتم،،بہ خاطرھمین حواسم ھست یاآب خالی نمیتونم بخورم آب عسل یاچای خیلی کمرنگ باخرماو۔۔۔۔میخورم 

2731
سلام عزیزم صبحت بخیر احتمالا شما مشکلات عصبی و افسردگی داری منم یه دوره این مشکلات رو داشتم خودت بای ...

ببخشید میشه بگید شما سردردهاتون چطوری بود؟ من ایمی پرامین دوره بعد آمیتریپتیلین و دور بعد آسنترا خوردم اما هنوز هیچ فرقی نکردم سردردها همچنان ادامه داره

ببخشید میشه بگید شما سردردهاتون چطوری بود؟ من ایمی پرامین دوره بعد آمیتریپتیلین و دور بعد آسنترا خور ...

فداتشم من کمردرد شدید داشتم اصلا نمتونستم بشینم همش گریه میکردم هم ام اری دادم هم سی تی خیلی دکتر رفتم همه چیم خوب بود فقط همه گفتن عصبی هس 

2738