2733
2734
عنوان

وقایع ترسناک جنییییییییی ++++ترسویی نیاااا🤯

| مشاهده متن کامل بحث + 16214 بازدید | 612 پست
یه دختر سن بالا میشناسم با مادرپیرش خونه قدیمی زندگی میکنن ک زیرزمینه طفلی دختره میگه شبا میبینم کوت ...

ارهههه چند نفر میگفتن به شکل کوتوله میدیدن شون 

تصورش کن کوتوله😅🤣🤣

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامانم سر زایمانش دیدتشون

رفته تو حیاط صورتشو بشوره از تو آینه دیده یه دختره داره میخنده میگه بیا برگشته دیده نیست و وقتی تو آینه نگاه کرده دیده هست

وااایییی ترسیدم الان که گفتم

گذشته قدرتشو نداره آیندتو خراب کنه
2731

یه شب هیچوقت یادم نمیره ساعت ۳شب بود همه خواب بودن من نشسته بودم.یدفعه دوتا از اموات مونو دیدم روحشون بود البته یکیشون گفت مواظب بچم باش همینو گفت و دیدم نیستن نمیدونم چرا نترسیدم

اللهم عجل الولیک الفرج💚
ارهههه چند نفر میگفتن به شکل کوتوله میدیدن شون  تصورش کن کوتوله😅🤣🤣

اررره من دیدم  ببین قدشون اندازه بچه یک ساله اس ولی پاهاشون پهن  بزرگ بود  خیلی عادی راه رفتن 

با انگشت پا هم فاک بگیر  نابود میشن    

🤣🤣🤣 

دارم تمرین میکنم

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ای بابا  ترس نداره   بخدا من از خنده سرم درد گرفت

یاد خونه اولیمون افتادم

دعا نویسه گفت تو خونتون به قدری زیادن که قلعه درست کردن واسه خودشون😭😭😭😭

گذشته قدرتشو نداره آیندتو خراب کنه
2706