2733
2739
آره قطره آهنه خارجیه
دندون ها بچرو هم اگه بهش بوخوره کمتر سیاه میکنه
خوشمزه تر از نوع ایرانیشه
من 6 تومن میخریدم
البته نمی دونم الآن چنده
اگه پیدا بشه چون یه مدت کمیاب شده بود
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من به پسرم دکتر گفته بود 15 قطره بدم
فکر نکنم بشتر 15 تا 20 قطره باشه
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
منم 9 تومن خریدم پسرم همشو بالا آورد بوش همد خیلی بده پسره من که فقط آیرویت میخوره به نظرم آیروویت از همه خوش طعمتره البته بستگی به بچه هم داره
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887
2740
به نظر من اهن فقط ایروویت خوبه خوشطعمه و دندونا رو هم اصلا سیاه نمیکنه مولتی ویتامین هم تا یک سال ویتان خوبه بعد از یک تا دو سال یوروویتال بی بی جویس خوبه و بعد دو سال یوروویتال کیندر خوبه
من بعد از کلی تحقیق به این نتایج رسیدم در ضمن دختر من الان دیگه نزدیک سه سالشه و من بهش کیندر میدم که این چند روزه هر چی میگشتم کم یاب بود دیروز تو دارو خونه دو تا داشت خریدم با همون قیمت قبلی 10500 در ضمن کیندر شربت هست و برای یه ماه کافیه
تمام عروسک های دنیا؛ یتیم می ماندند؛ اگر خدا دخـــتـــر را نمی‌ آفرید