2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) ادامه

| مشاهده متن کامل بحث + 350736 بازدید | 17399 پست
من هنوز انتقال ندادم پنج شنبه انتقالمه ولي خيليا رو تو مطب ديدم كه دكتراي ديگه حتي بهشون گفتن ديگه ب ...

مرسی عزیزم، انشالله انتقال شما هم مثبت بشه

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هنوز انتقال ندادم پنج شنبه انتقالمه ولي خيليا رو تو مطب ديدم كه دكتراي ديگه حتي بهشون گفتن ديگه ب ...

سلام عزیزم. شما مشکلتون چیه؟ چه جور باید از دکتر نصر نوبت بگیرم؟ ویزیتاش گرون؟ 

سلام عزیزم. شما مشکلتون چیه؟ چه جور باید از دکتر نصر نوبت بگیرم؟ ویزیتاش گرون؟ 

عزيزم مشكل ما تحرك و مورفولوژي شوهرم بود. دكتر نصر رو توي گوگل سرچ كني شمارشو مياره زنگ بزن نوبت بگير البته شايد يه خورده طولاني باشه وقت دادنش. ويزيتش ٤٥ تومنه اگرم سونو بشي چون سونوش سه بعديه ٩٠ تومن هم بابت سونو ميگيره. ولي هميشه سونو نميكنه فقط وقتايي كه لازم باشه

عزيزم مشكل ما تحرك و مورفولوژي شوهرم بود. دكتر نصر رو توي گوگل سرچ كني شمارشو مياره زنگ بزن نوبت بگي ...

ببخشید دکتر نصر برا آزمایش اسپرم کجا میفرسته؟ چون ما آزمایش تو آزمایشگاه انجام دادیم تقریباً خوب بوده حالا شنیدم آزمایش باید تومراکز ناباروری انجام بشه تا جوابش قابل استناد باشه. ویزیتاش با دفترچه تامین اجتماعی 45 تومن؟ممنون از راهنماییتون. 

2740
ببخشید دکتر نصر برا آزمایش اسپرم کجا میفرسته؟ چون ما آزمایش تو آزمایشگاه انجام دادیم تقریباً خوب بود ...

جاي خاصي نفرستاد قبلا كه آزمايشگاه دنا انجام داده بوديم همونو قبول كرد. بله با دفترچه تامين اجتماعي ٤٥ تومن

با سلام آنای عزیز یه سوال داشتم ، اگه به جای ۲ پودر و یع آب مریونال ،۲ پودر و ۲ آب بزنیم چی میشه ؟ من حواسن نبود ۲ روز اینحوری تزریق کردم، یعنی پرستار نپرسید منم اصلا حپاسم نبود 

بعد آمپول گنادوپین چه فرقی با‌گونال اف داره ؟ گنادوپین را به چه کسایی میدن ، گونال اف را به چه کسایی ؟

من همسرم مشکل مورفو داره دکتر گفت یه دوره دارو نیدم نشد میری میکرو .حالا از روز دومد اچ ام جی داد روزی دوتا ۱۴ تا زدم امروز رفتم سونو نیگا کرد گفت ضخامت ۱۰ و تخمدان چپ ۲۲ و ۱۸ و تعدادی کوچکتر .ولی چپو نگفت .حالا به نظرتون تعدادشون کم نبود ؟ اخه من یه ماه همینطوری کلومیفن خوردم شاید ۷ یا ۸ تا بالغ داشتم !!!!

من همسرم مشکل مورفو داره دکتر گفت یه دوره دارو نیدم نشد میری میکرو .حالا از روز دومد اچ ام جی داد رو ...

عزیزم این تاپیک خیلی دیگه فعال نیست به تاپیک دیگه مون بیایین!!!!!!

لینکشو میذارم......

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

https://www.ninisite.com/discussion/topic/164194/بارداری-با-میکرواینجکشن-icsi-سال-94?page=3473

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2706