2737
2739
عنوان

عروسک بازیه دختران

268 بازدید | 8 پست
با سلام خدمت همه ی مامانای عزیز
راستش چند روز پیش یه سوالی تو یکی از سایت ها دیدم که برام جالب بود ،براتون میزارمش لطفا هر کسی نظر خودش و ایده ای رو که در این مورد داره مطرح کنه ...

{{سلام دختر من 2.5 ساله است، هر عروسک جدیدی که براش میخریم، لباساشو درمیاره، یا دست و پاشو میکنه ، این کارش مشکل دار نیست؟

بسم الله الرحمن الرحیم کودک شما در این رفتارش هیچ اشکالی ندارد اسباب بازی باید قدرت مانور و رفتار کودک را تامین کند . عروسک برای دختر وقتی اسباب مفیدی ست که مادر حس مادری را در بازی و غصه به او منتقل کند و بازی با عروسک را یادش بدهد }}

سوالهای من :
شما چطوری حس مادری رو تو عروسک بازی به دخترتون منتقل میکنین؟؟
از چه جور غصه ای استفاده می کنین ؟؟؟
چطور بازی با عروسک و یادش میدین؟؟

اگر حجاب ظهورت وجود پست من است...
دعا نما که بمیرم چرا نمی آیی؟
مثلا عروسک مثل این که بچشه بهش غذا میدیم می گم پاش اوف شده ناراحت میشه میخوابونتش دعواش میکنه لاک میزنه بهش
هر نفر 10 هزار تومان من در بهبودی ابوالفضل ، سهیم می شوم؛ و دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شمارت کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=36

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا من یه استاد روانشناس و مشاوری رو می شناسم اصلا برا دخترش عروسک نمیخره و اصلا عروسک نداره دخترش. شدید مخالفه.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
2742
می گه بچه دچار تخیل می شه. البته خیلی رو این قضیه بحث داره من گوش نکردم چون دختر نداشتم.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
مرسی نانا جون
من مشکلی با خراب کردنش ندارم ...اما دوست دارم بدونم ...هر مادری از چه خلاقیت برا بازی با بچش استفاده می کنه

اگر حجاب ظهورت وجود پست من است...
دعا نما که بمیرم چرا نمی آیی؟
2740