2737
2734

موهام صاف بود ولی از وقتی رنگ کردم حالت قشنگی دیگه نداره

میخام بدونم از این ماسک مو تا چه حد راضی بودید؟!

لطف کنید جواب بدید دخترااااااا
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب حالا خوب بوده براتون یا نه؟؟!!

من بیشتر مارکش برام سواله؟
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
واقعا مو رو صاف و براق میکنه سمیه جون؟

آخه موهام دیگه حالت اولشو نداره!

2740
میو ه ایی صاف و براق میکنه هنوز اونو استفاده نکردم اما ماسک مارشم یه کم صاف کرده و خیلی براق منکه راضیم
رادین مامان , نون خامه ایی مامان , انقدر شیطونی نکن میخورمتا ... http://www.5040.ir/radini
یعنی میوه ایه بهتره؟؟؟

حتی برای موهای رنگ شده؟!!!

Eftezah bod
To yeki az topikasham goftam ama sari postamo pak kard
Ba 4 bar estefade mohamo daghon kard
Ba ghavitarin narm konandeha ham moham narm nemishe
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
واقعا راست میگی زن شهریوری؟!!!

وااااااااااااای من بدجور به فکر خریدش بودم!!!

کلی امید بهش داشتم!
Tasmim daram hafte ayande mohamo kotahe kotah konam
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
واقعا متاسف شدم زن شهریوری.......

حیف موهات خواهررر..و

خدا خیرت بده که گفتی...........
2706