2737
2734
آپلود عکس
پالتو سایز 36-38 نپوشیدم خزش اصله 200 تومن
آپلود عکس
مانتو سایز 36 پوشیده نشده یقه پوفی 30تومن
آپلود عکس
مانتو پاییزه جلو باز سایز 36-38 ببخشید چروکه با کمبود جا تو کمد مواجهم واسه همین دارم بیشتر لباسارو رد میکنم 40تومن
آپلود عکس
پیراهن سایز 36-38 15تومن
آپلود عکس
تاپ دامن سایز 36-38 50
آپلود عکس
لباس مجلسی کوتاه تگش هنوز بهشه نو هست واسه خودم 100 درومده ولی 70 میدم
آپلود عکس
مانتو کوتاه خیلی شیکه سایز 36 25تومن
آپلود عکس
کت آستین کوتاه مجلسی ترک سایز 36 20تومن
آپلود عکس
کت مجلسی آستین کوتاه ترک سایز 36 20تومن
آپلود عکس
شلوار مخمل سرمه ای 20 تومن
آپلود عکس
شلوار لی سرمه ای اصلآ نپوشیدمش بعد ازین که خریدم احساس کردم خیلی برام تنگه اذیت میشم سایز 38 قیمت 30تومن
آپلود عکس
اینم یه شلوار جین در حد نو زیاد نپوشیدمش 2بار شاید الانم اندازم نیست بپ.شم سایز 36 هست توشم زده 28 قیمت 20تومن
آپلود عکس
اینم زیاد نپوشیدم توش استر داره تو تن قشنگه سایزش مثه بالایی هست قیمتشم 20تومن
آپلود عکس
اینم مثه بالایی سایزشم همین طور قیمتشم 30 تومن مجلسی هست روش کار شده
آپلود عکس آپلود عکس
این لباس شیک فقط یه بار پوشیده شده قسمت بالا تنش کار شده 190تومن سایز 36
آپلود عکس
لباس مجلسی سایز40-42 قیمت 150 به خریدار تخفیفم میدم
آپلود عکس
دامنش هم بنفشه تو عکس نمیدونم چرا ابی میزنه شیکو پوشیده سایز 36 40تومن
آپلود عکس آپلود عکس
این لباسم یه بار پوشیده شده باتنش مثه پروانه پره سنگ 7 رنگه اتریشیه خیلی شیکه زیر دامنش هم تور داره پفی واسته سایز 36 250تومن
آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس
سایز 38-40 تمامن سنگو پولک دوزی خیلی شیکو نازه استینشو خودم دوختم براش 400تومن به خریدار تخفیف میدم فروخته شد
آپلود عکس آپلود عکس
کت چرم مردانه از خارج اوردن به شوهرم نمیخوره سایز کت لارج هست قیمت 250تومن
خدا جونم ممنونم که پریماهو ٩مرداد بهم هدیه دادی .
دوستای گلم به علته نیاز مالیه شدید قیمت پیشنهادی بدید کنار میایم به خدا پول لازمم چندتا تاپیکه دیگمم گفتم. فقط لطفأ جواب ندادم پیام خصوصی بزارید ممنون حتمأ کنار میایم با هم
خدا جونم ممنونم که پریماهو ٩مرداد بهم هدیه دادی .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام،گلم لباس صورتی رو دور سینه و زیر سینه و دور کمر و باسن و قدش رو برام سانت بزن بی زحمت و بهم ایمیل کن ممکنه نتونم به اینجا سر بزنم ممنونم
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.
2728
با اجازه مدیر تاپیک کلیییییییی لوازم آرایشی وبهداشتی عالییییییییی از دبی آوردم به آدرس زیر امضام سر بزنید وگرنه ازدست میدییییییییییییید.
ماسک موی یک کیلوگرمی لاریس(LORYS) ساخت کشوربرزیل باقیمت باورنکرد نی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=742934
شماره تماس برای سفارش 09102181621
2740