2733
2734
عنوان

ضدافتاب مهم تره یا ابرسان

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 58 پست
هر دوشون باید باشند ولی ربطی بهم ندارن

میدونمممم ولی دارم میگم فعلا یکی باید بگیرم بعدیو یمدت بعد میتونم بگیرم الان مهم ترینش کدومه بگیرم

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهم ترین بهش روتین ضدآفتابه ولی درکنارش یه سرم هیالورنیک هم بخر مثل بالانس۳۰۰وخوردیه درکل سرما چو ...

مرسی عزیزم

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
میدونمممم ولی دارم میگم فعلا یکی باید بگیرم بعدیو یمدت بعد میتونم بگیرم الان مهم ترینش کدومه بگیرم

ضد آفتاب اگه بیرون میری

به هر دوری ولی قائم است....آزمایش تا قیامت دائم است
2731
2740
سرم هیالوریک برا چی خوبه عزیز؟

آبرسانه

درکل سرما چون خالصن تاثیرشون بیشتره

برندای متفاوتی هم داره

بالانس،گارنیه،اوردینری

گارنیه خیلی خوبه حدود۶۰۰-۷۰۰عه

البته بعدش باید یه مرطوب کننده معمولی مثل سیمپل بزنی رو پوستت تا رطوبت پوستت حفظ بشه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
پوست صورتم بشدتتت حساسه داغون میشه فقط این برندارو میتونم بزنم

عزیزم بی زحمت برا منم برندشو معرفی کن از بس پوست صورتم حساسه دیگه دارم کامل اعتماد به نفسمو از دست میدم هر کاری هم بگید کردم ولی درست نمیشه دکترهم رفتم، پوستم سفید اجزای صورتمم بد نیس ولی به شدت حساس اگه میشه معرفی کنید

ضدآفتاب ضدآفتاب ضدآفتاب  چه بیرون میری نمیری صدآفتاب رو بگیر هر ۳ ساعت تو خونه بزن بعد یه ماه ...

یعنی شماواقعا هرسه ساعت ضدآفتاب میزنیدتوخونه

الهی خدا ب هممون سلامتی بده و دله خوش😍😍 
2706