2733
2739
عنوان

دکتر زنان در رشت

| مشاهده متن کامل بحث + 108433 بازدید | 157 پست
یکی اشناها بیمارش بود بهم معرفی کردشون من رفتم وای عالیهه بعد کلی انتظار پیش دکتر پورحیدری جواب گرفت ...

سلام عزیزم من میخوام برم دکتر برای نازایی تنبلی دارگ همسرمم ضعیفه.همین دکتری که شما رفتی خوبه؟شمام درد انتظار کشیدین درک میکنید اگه تو نستید جواب منو بدین که بتونم تصمیم بگیرم

سلام عزیزم من میخوام برم دکتر برای نازایی تنبلی دارگ همسرمم ضعیفه.همین دکتری که شما رفتی خوبه؟شمام د ...

سلام من ازشون راضی هستم وجواب گرفتم ازشون 

تو رشت گویا  دکتر صدری و ظهیری معروف ترن تونازایی... ظهیری رو من راضی نبودم چون وقت نمیزاره و پولکیه پیشتر فکر کسب درامد هست....

دکتر پور حیدری دکتر خوبیه سرش شلوغه اما به حرفهات گوش میده خیلی مثل بقیه پولکی نیست 

تند و فرز هست 

هروقت ازش هرسوالی بپرسم با خوشرویی جوابمو میده برعکس ظهیری ک حتی نمیزاره درست حرف بزنی 

من حدود یکسالی زیر نظرش بودم ک  بعد سالها انتظارجواب گرفتم خدارو شکر 

بنظر من در کنار دکترت طب سنتی هم استفاده کن و ازهمه مهمتر استرس نداشته باش چون خود استرس ۴۵ درصد شانس باروری رو کم میکنه 

امیدوارم خیلی زود دلت شاد بشه 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من ازشون راضی هستم وجواب گرفتم ازشون  تو رشت گویا  دکتر صدری و ظهیری معروف ترن توناز ...

منم ظهیری که میرفتم مشکلم همین پولکی بودن و اینکه وقت نمیزاره.

شما با کاشت باردار شدین یا دارو؟مشکلتون چی بود؟

الان به نظر شما کدوم دکتر برم؟خودم تنبلی دارم همسرمم تعداد اسپرمش کمه 

منم ظهیری که میرفتم مشکلم همین پولکی بودن و اینکه وقت نمیزاره. شما با کاشت باردار شدین یا دارو؟مشکل ...

من یه چندماهیی دکتر پورحیدری بهم دارو داد جواب نداد 

ازمایشاتمون سالم بود

به توصیه دکتر لاپاروسکپی و هیستترو سکپی و کوتاژ تشخیصی کردم خودش برام انجام داد

گفت دوماه صبر کن باردار نشدی بیا دارو بدم 

تواون دوماه خودم گیاهی مصرف کردم سیاه دونه و عسل خرما زیاد خوردم کاسنی....

سیاه دونه وعسل رو به همسرم هم میدادم صبح ها یه قاشق چایخوری...

پیاده روی کردم 

باز رفتم پیش دکتر پورحیدری بهم دارو داد که جواب دادن وهمون ماه باردار شدم 

بنظر من یه ویزیت پیشش برو ضرر برای همسرت هم دکتر متخصص خودشو رو برین انشالله حتما جواب میگیرین

درمانهات رو بگو بهش ازمایشاتی ک داری رو هم ببر 

ببین نظرش چیه 

من پیش فکور هم رفتم ولی گویا تو زمینه نازایی کار نمیکرد نامه داد برا دکتر دیگه ای ..‌

طب سنتی برای جفتتون ورزش و کم کردن وزن و ورزش برای خودت 

سردیجات هردو کمتر بخورین... دوسه ماه ادامه بده اینا رو جواب میگیری انشالله 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2731
دکتر ظهیری خیلی تعریفشو شنیدم وقت گرفتم و رفتم بسیار بسیار شلوغ ۵ ساعت منتظر موندم که نوبتم بشه باوج ...

وای دقیقا همینطوره منم یه بار به اصرار دوستان پیشش رفتم ولی بینهایت آدمو پشیمون میکنه با رفتارش.. ولی نمیدونم تشخیصش میگن خوبه خدا آدمو محتاج نکنه که به خاطر نبود دکتر خوب مجبور بشه اینجور آدمارو تحمل کنه.. فعلا که تازه شروع کردم پیش عبدالهیان میرم ایشالا که نتیجه بده

من دکتر فروزان میلانی رو معرفی میکنم. هم خودم و تمام اطرافیانم که پیشش میرن ازش راضی بودیم.

میلانی کاری کرد با من که ی دختر بچه شونزده ساله بودم که تو سن ۲۶سالگی یایسگی زودرس گرفتم .... نمیبخشمش