2733
2734
عنوان

دکتر زنان در رشت

| مشاهده متن کامل بحث + 108433 بازدید | 157 پست

مفصل گفتم برای امثال خودم که اینجا غریبن و کسی رو نمیشناسن ومیان تحقیق برای دکتر خوب....

لطفا خانومای رشتی تجربه هاتون رو درمورد دکتر هاتون بگین...

کسی که بخواد کاری رو انجام بده راهش رو پیدا میکنه وکسی هم که نخواد بهانه اش رو...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ماما هستم با ٩ سال سابقه كاري 

مطبم در حال حاضر در كلينيك شبانه روزي منظريه هستش

اگر مطب مهر مادر رو در اينترنت سرچ كنيد كامل توضيحات داده شده 

مي تونم در خيلي از موارد بهتون كمك كنم 

پاپ اسمير 

بيماري هاي عفوني واژينال 

شستشوي واژن

كنترل بارداري ( فشار خون و ضربان قلب جنين )

معاينه سلامت پرده بكارت و گواهي سلامت

مشاوره در مورد روابط زناشويي

و ...

همه ي كارهايي كه در مطب هاي پزشكي انجام ميشه با هزينه ويزيت مامايي براي شما در نظر گرفته ميشه و لازم نيست هزينه هاي زياد و وقت زياد در اين مطب ها تلف كنيد

اميدوارم بتونم بهتون كمك كنم

جهت مشاوره   ٠٩٣٠١٣٠٣١٠٠

پاپ اسمير 

بيماري هاي عفوني واژينال 

شستشوي واژن

معاينه دوره اي پستان

و ...

همه ي كارهايي كه در مطب هاي پزشكي انجام ميشه با هزينه ويزيت مامايي براي شما در نظر گرفته ميشه و لازم نيست هزينه هاي زياد و وقت زياد در اين مطب ها تلف كنيد

جهت مشاوره  ٠٩٣٠١٣٠٣١٠٠

2731

پاپ اسمير 

بيماري هاي عفوني واژينال 

شستشوي واژن

معاينه دوره اي پستان

و ...

جهت مشاوره  ٠٩٣٠١٣٠٣١٠٠

سلام عزیزم دکتر ترابی اصلات ماما نداره خودش به تنهایی کار انجام میده و زمانی که با شما صحبت میکنه کس ...

عزیزم شما خودتون پیشش رفتید؟ زایمان طبیعی هم خودش انجام میده؟

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
بله من مریضشون هستم البته من هنوز باردار نیستم ولی خودشون زایمان رو انجام میدن در هر ساعتی از شبانه ...

وای ممنون جواب دادید. درمورد اینکه بیمه تکمیلی قبول میکنن یا نه اطلاعی ندارید؟

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
خودشون که بیمه تامین اجتماعی رو هم حتی قبول میکنه برای ویزیت 

برای ویزیت که آره ولی برای زایمان باید بپرسم. ان شاءلله قبول کنه. به امید خدا تصمیم دارم برم پیشش

خانوما کسی پیش دکتر مرجان پورحیدری رفته ؟  

یکی اشناها بیمارش بود بهم معرفی کردشون من رفتم وای عالیهه بعد کلی انتظار پیش دکتر پورحیدری جواب گرفتم عمل لاپاراسکوپی وهیستروسکوپی رو خودش برام انجام داد خیلی خوب بود کارش باوجودی ک چندسال قبل هم تو رویان تهران لاپارا کرده بودم وجواب نگرفته بودم ... اما پیش ایشون بعدسه ماه از عمل باردار شدم 

خداییش خوبه ومهربون جواب سوالاتت رو میده ..

مریضاش زیاده اما وقت میزاره وتند تند نمیبینه منشی و دستیارش هم خوش برخوردن ... ومثا مطبهای دیگه طلبکارت نیستن ...

وبرخلاف دکترای دیگه پولکی نیست مطب ظهیری من هم رفتم افتضاح بود بی نظم اصلا وقت نمیزاره ...وبرای سونو واژینال حدود ۱۰۰ میگرفت اما دکتر پورحیدری فقط ۱۰ هزارتومن میگیره ومنصفه...

خدا ازش راضی باشه...

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍