2737
2734

سلام به دوستان گل.

مخصوصا دوستانی که از تاپیک های بانو ارتمیس همدیگه رو میشناسیم.

سه تا تاپیک بسیارعالی هست از بانوارتمیس که زندگی خیلی از خانمهایی که دنبال برطرف کردن مشکلاتشون هستن رو واقعاااتغییرداد.

لینک سه تا تاپیک قبل رو میزارم اگرچه قدیمی ولی مثل یه کتاب زندگی ارزش داره بارها بخونیم.

پس خانمهایی که واقعا دنبال یادگیری و رشد هستن از الان یه دفتر و خودکار بردارن و قول میدم انقدررر این تاپیک ها بهتون کمک میکنه که تک تک جملاتش رو نت برداری میکنید.

شکرت خداجون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا دوست دارم دوستای گلی که از تاپیک های قبل همراه بودید بیاید و نتایج تغییراتی که به واسطه این تاپیک ها داشتید بگید

چه تغییراتی زندگیتون داشته؟؟؟؟

مطمیینا خیلی تغییرات زیبا رخ داده.

و حتی خود من وقتی تاپیک صمیمیت ممنوع رو دوباره خوندم متوجه شدم جا داره از اول بخونم و اگر جایی فراموش کردم تو زندگی دوباره رعایت کنم.

شکرت خداجون
2738

اینجا صرفا برای اطلاع رسانی بود بر تاپیک های باارزشی که حس کردم نیازه باز معرفی بشه به دوستانی که ندیدن.

اگر دوستای قدیممون هم بیان و از تغییراتشون بگن البته قطعا عالیترمیشه.

شکرت خداجون

خود من تغییری که داشتم این بود که بعد از خوندن تاپیک صمیمیت ممنوع واقعا تونستم تا حدود قابل قبولی به  جملاتی که از زبانم خارج میشه  دقت بیشتری کنم.چون بطرز عجیبی متوجه شدم هرجمله ای که نسنجدیده بگم صددرصد در زمان خودش علیه من استفاده میشه.

پس تو خونواده همسر اظهار نظرهای معمولیم رو هم که در مقابلش گاردمیگرفتن قطع کردم.

و ولعی ندارم برای راهکار دادن به افرادی که قبولم ندارن.

واین نکته کوچیک باعث شد حرمتم بیشتر از گذشته حفظ بشه.یعنی در واقع اولین نفر خودمن بودم که با جملات نسنجیده باعث میشدم اجازه توهین بهم داده بشه.

شکرت خداجون

سلام عزیزم.با تاپیکهای که گفتی چنان ایدئولوژی من نسبت به دنیای اطرافم عوض شد که به قول بانو دیگه اون نسخه قبلی خودم رو نمیشناسم.فقط من خیلی دیر پیداتون کردم.تاپیکها قفل بود ومن در بهت کامل حقایق ملموسی رو میخوندم که هیچ کجا مثلشون رو ندیده و نشنیده بودم.تغییر روز و شب رو واقعا حس نمیکردم.در مهلکترین شرایطم ریکاوری شدم وهرچند سخت و طولانی دوباره به زندگی برگشتم.خوشحالم دوباره فعال شدی عزیزدلم.به عشق مصاحبت با شما وهم تیمی هات عضو شدم.امیدوارم این هم یه گام رو به جلو باشه وخدا حرفهای قشنگی رو اینجا برامون رقم بزنه.