2733
2734
عنوان

دلم شکسته

476 بازدید | 41 پست

اگر کسانی در یک گروه تلگرامی پشت سر آدم حرفای خیلی زشت بزنن و کلی تهمت و آبروشو ببرن بعد به گوش آدم برسه و بهم بریزه باید چکار کنه؟ اعصابم خورده واقعا

حالم خوش نیست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

این خودش جرمه و توی سایت پلیس فتا میتونی تنظیم شکایت کنی یابهترین کار اینکه ایدیشو بدی حالش رو جا بیارن گر چ کسی ک پشت دیگران بد میگه گرگ بارون دیده‌س و از فحش و ... بیمی نداره 

ساکن‌:پائـیز🔮  ڪوچہ:مهــر🍁  پلاڪـ5ــ📬
2731
اگه مطمئنی واقعا این حرفا زده شده به روشون بیار و از خودت دفاع کن

نمیخوام به روشون بیارم که فکر کنن ناراحتم کردن و خوشحال بشن 

واگذار میکنم به خدا 

اینهمه تهمت زشت چجوری میخوان پس بدن

این خودش جرمه و توی سایت پلیس فتا میتونی تنظیم شکایت کنی یابهترین کار اینکه ایدیشو بدی حالش رو جا بی ...

نمیشه ثابت کرد خب طرف با یه اکانت فیک هر چی دلش میخواد میگه 

از منظری بهش نگاه کن که جای ناراحتی خوشحال شی مثلا جای اینکه بگی ا آبروم رفت جلوشون یا ا چه سوتی بدی دادم بگو عجب حسودایی هستنا حسودیمو میکنن یا عقده زندگیمو دارن از زور دلشون بدمو میگن اینجوری دو هیچ جلویی ازشون بعدم خیلی جدی نگیر این همه ادم موفق روز و شب پشتشون تو تلویزیون و اینترنت حرف میزنن باید بترکن دیگه بی خیال گلم که باشی یکی ممکنه از بوی گ.. خوشش بیاد 😐

بد بودی ولی همونم خوب بود ... 
نمیشه ثابت کرد خب طرف با یه اکانت فیک هر چی دلش میخواد میگه 

خب توعم چندتا اکانت امریکا و ... بساز مثه خودش کن البته خیلی سخته ادم مثه اونا رفتار کنه چون اونا ضاتن بی خونوادن

از منظری بهش نگاه کن که جای ناراحتی خوشحال شی مثلا جای اینکه بگی ا آبروم رفت جلوشون یا ا چه سوتی بدی ...

خیلی ممنون از حرفات 

غیر از اینم نمیتونه باشه چون من واقعا کاریشون نکردم

فقط یه بار یه مرد هیز توی همون گروه مزاحمم شد که ضایعش کردم بعد رفت پشت سرم حرف چید همه دروغ

خب توعم چندتا اکانت امریکا و ... بساز مثه خودش کن البته خیلی سخته ادم مثه اونا رفتار کنه چون اونا ضا ...

من حوصله و اعصاب این کارارو ندارم 😭 دست از سرم برنمیدارن من اون گروه رو ترک کردم اما پشت سرم اراجیف میگن و دوستام که اونجان برام شات میفرستن

بهشون بگو دلت شکسته و‌ نمی بخشی

غرورم اجازه نمیده . نمیخوام فکر کنه روم تاثیر گذاشته

باورم نمیشه مردم تا این حد وقیح شدن و به عاقبت دل شکستن فکر نمیکنن

من حوصله و اعصاب این کارارو ندارم 😭 دست از سرم برنمیدارن من اون گروه رو ترک کردم اما پشت سرم اراجیف ...

ببین بهترین کارو کردی ک از اون گروه بیرون اومدی، بعدشم مهم نباشه واست ک چی پشتت میگن بزا خودشونو کوچیک کنن، مجازیه مهم نباشه واست، واسه اینم ک بقیه بسوزن شاد باش از عکسای پروفایلت گرفته تا طرز رفتارت تو چت، ب دوستاتم بگو مهم نیست دیگه هرچی بگه، بگو دیگه لازم نیست اسکرین شات بگیرین نشونم بدین، بهترین کار همینه 

من حوصله و اعصاب این کارارو ندارم 😭 دست از سرم برنمیدارن من اون گروه رو ترک کردم اما پشت سرم اراجیف ...

من بخاطر اینجور ادماس ک کمتر دیگه تلگرام میرم و گروهمم پاکیدم ک کمتر ببینمشون 

2706