2737
2739
عنوان

دخترم سینوسهاش چرکی شده و....

112 بازدید | 30 پست
دکتر کلی شربت، اسپری، قطره و. .. داده گفته هر دو روز باید بیاری کنترلش کنم. تا بیست روز باید دارو بدم. کسی تجربه یا اطلاعاتی داره؟
استاد ما میگفت، بخور سرکه سیب ، واسه سینوزیت معجزه میکنه. من چند سال پیش حدود 15 16 تا آمپول زدم. ی 5 -6 سالی اوکی بودم، حالا دوباره سینوزیتم برگشته.
ربِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیْرُ الْوَارِثِین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مایسا جان الان یعنی دچار سینوزیت شده دخترم؟ گل همیشه بهار دخترم سه هفته پیش سرما خورد بعد از اون سرفه های خشک میکرد و مرتب گلو درد داشت دکتر گفت سینوسهاش درگیره و باید انتی بیوتیک مصرف کنه.
دختر خانمتون چند سالشونه؟ ان شالله همیشه سالم و سلامت باشن.
ربِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیْرُ الْوَارِثِین
2740
من از نوجوونی این مشکلو پیدا کردم. خونوادم خیلی بها ندادن. خودمم ترس آمپول داشتم. قرصا رو نیمه رها کردم. .... دور از جون دخترتون، میگرن گرفتم. دکتر گفت به علت درمان نکردن و قدیمی شدن سینوزیت ، تبدیل به میگرن شده. حالا هرکی رو میبینم بش میگم حتما سینوزیتو درمان کنید.
برای من با عکس از سر و پیشونیم مشخص شد.
من هم پسرم دکتر براش تشخیص سینوزیت داد بهش اموکسی سیلین با کو اموکسی کلاو داد پسر من هم همین علایم رو داشت دکتر گفت تا باد سرد بهش بخوره احتمال عودش هست باید خیلی مراقبت بشه این بار دومه که دارم درمانش میکنم
ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
دقیق نمیدونم. اخه من تقریبا 12 ساله بودم که گرفتم. 4 ساله و اینا خیلی کمه. برای من آمپول داده بود که روزی یکی باید میزدم. علاوه بر اون ی قرص هایی بود که وقتی میخوردم خیلی عطش میکردم. البته گرون هم بود. بستنی و ... چیزایی که واسه سینوزیتن نباید خورده بشه. و اینکه هدبند تو سرما.
2706