2737
2739
کسی از این روش استفاده کرده ؟
نتیجه دیده ؟
سی هاشو خریده ؟
زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

سونیتا من 3 هفته انجام دادم و سی دی هاشو کوش کردم ولییییی هیچیءکم نکردم فقط اطرافیانم میکفتن یه خورده جمع و جور شدی ولی یه سود بزرکی که برام داشت این بود که به طور عجیبی اعتماد به نفسم با هیپنوتراپیش بالا رفت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آروم غذا میخورم
تنقلات و هله هوله نمیخورم
ناخنک نمیزنم
سالاد و سبزی و روغن زیتون
چای سبز و سفید
قند و شکر که حتی دخترمم عادت نداره بخوره و .................
زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

اره دیکه قبل از اینکه کاملا کرسنه نشم چیزی نمیخوردم و قبل از سیری کامل هم دست از غذا میکشیدم و علاقه شدیدی به ورزش پیدا کرده بودم .من به خودش هم میل زدم که وزنم تغییر نکرده و کفت ادامه بده و ورزش رو بیشتر کن ولی من خیلی تو ذوقم خورد و ول کردم
2740
منم خریدم فقط دو سه بار گوش کردم اصلا اراده استفادشو ندارم حتی از برنامه سایت هم استفاده نکردم الانم سی دی ها انداختن گوشه کشو دارن خاک میخورن ولی الان میرم دکتر زیر نظر متخصص دارم کم میکنم
صداقت هدیه بسیار ارزشمندی است آن را از انسانهای کم ارزش انتظار نداشته باشید
مامان آنیتا
+1
1392/9/2 1:45 ق.ظ

اره دیکه قبل از اینکه کاملا کرسنه نشم چیزی نمیخوردم و قبل از سیری کامل هم دست از غذا میکشیدم و علاقه شدیدی به ورزش پیدا کرده بودم .

آره دیگه اینا مال اثرات جلسات هیپنوتراپیه که روی ناخوداگاه آدم کار میکنه ،یکم دیگه ادامه میدادی و ناامید نمیشدی اثراتش رو میدیدی چون توی این روش سرعت لاغر شدن پایینه ولی در عوض بدون بازگشته