2733
2739
عنوان

عکس خاطراه هاتون همراه با داستانش

| مشاهده متن کامل بحث + 97341 بازدید | 87 پست
این مطلب از سایت دوست عزیزم اقا مصطفی است.دیدم خیلی جالبه برای شما هم گذاشتم.

نمونه سوالات کنکور 88 (طنز)
--------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------
هنر
هنرپیشه معروف سینما ؟
الف) محمدرضا گلزار
ب) محمدرضا علفزار
ک) محمدرضا گندمزار
ش) محمدرضا دشت

هنرپیشه مرحوم سینما ؟
الف) رضا ژیان
ب) رضا ماکسیما
ک) رضا فولکس
ش) رضا خاور

هنرپیشه مرحوم فیلم "ممل آمریکایی" ؟
الف) نعمت الله گرجی
ب) نعمت الله ساقه طلایی
ک) نعمت الله شیرین عسل
ش) نعمت الله مینو

هنرپیشه زن معروف سینما ؟
الف) هدیه تهرانی
ب) کادوی تهرانی
ک) چشم روشنی تهرانی
ش) قابل نداره تهرانی

بازیگر چشم روشن سینما و تلوزیون ؟
الف) پارسا پیروفر
ب) فارسا فیروزپر
ک) پارسا پیروزپر
ش) فارسا فیروزفر

یکی از آهنگ های منصور ؟
الف) دیوونه
ب) ... خل
ک) منگل
ش) عجوج مجوج!

خشایار اعتمادی چه سبکی می خواند ؟
الف) پاپ
ب) اسقف
ک) راهبه
ش) موبد
تربیت بدنی
مربی و بازیکن اسبق پرسپولیس ؟
الف) علی پروین
ب) علی شهین
ک) علی مهین
ش) علی دمبه

کشتی گیر گردن کلفت ایران ؟
الف) عباس جدیدی
ب) عباس قدیمی
ک) عباس نیو
ش) عباس آپ تو دیت

تیم فوتبال آبادانی ؟
الف) نفت آبادان
ب) بنزین آبادان
ک) گازوئیل آبادان
ش) استقلال اهواز

باشگاه انگلیسی ؟
الف) میدلزبرو
ب) میدلزبیا
ک) میدلزبودی حالا
ش) میدلزپاشو برو گمشو

بازیکن بوسنیایی سابق بایرن مونیخ ؟
الف) حسن صالح حمیدزیچ
ب) حمید صالح حسنزیچ
ک) حسن حمید صالحزیچ
ش) بابا چند نفر به یه نفر ؟؟؟

دروازه بان انگلیس در جام جهانی 1998 فرانسه ؟
الف) دیوید سیمن
ب) دیوید سیمثقال
ک) دیوید سیگرم
ش) دیوید سیتن

مهاجم سال های دور منچستر یونایتد ؟
الف) اندی کول
ب) اندی سرشانه
ک) اندی پشت بازو
ش) اندی مرسی هیکل
فیزیک 1و2و3و4و5و6و7و . . . و شیمی . . . ( در هم )
مساحت دایره چقدر است ؟
الف) 2 متر
ب) 5/2 متر
ک) بیشتره
ش) صبر کن بپرسم

سرعت نور چقدر است ؟
الف) خوب است
ب) بد نیست
ک) شما چطوری ؟
ش) چه خبر ؟

کدام دانشمند جاذبه زمین را کشف کرد ؟
الف) نیوتن
ب) کیلوگرم
ک) متر بر مجذور ثانیه
ش) نیترات مس

یکی از وسایل مربوط به فیزیک که در عینک ، تلسکوپ و میکروسکوپ به کار میرود ؟
الف) عدسی
ب) کاچی
ک) فرنی
ش) سرشیر با دوغ

دانشمندی که بین بار الکتریکی و جرم الکترون ها و سرعت حرکت آنها رابطه ای نوشت ؟
الف) تامسون
ب) واشنگتنی
ک) بمی
ش) شهسواری

یکی از اشکال ماده ؟
الف) گاز
ب) یخچال
ک) بخاری
ش) ماشین ظرف شویی

نام دیگر اسید فرمیک ؟
الف) جوهر مورچه
ب) جوهر مورچه خوار
ک) جوهر پلنگ صورتی
ش) جوهر سلندی پیتی

نام گاز سرد کننده یخچال های قدیمی ؟
الف) فرعون (فرئون)
ب) نمرود
ک) ابرهه
ش) خسرو پرویز

نام دیگر گازهای بی اثر مثل هلیم ، نئون و ... ؟
الف) گازهای نجیب
ب) گازهای سر به زیر
ک) گازهای باوقار
ش) کلا بچه های خوبی هستن
ادبیات
در بیت زیر چه صنعتی به کار رفته است ؟
"بی وفایی ، بی وفایی ، دل من از غصه داغون شده"
الف) ایهام
ب) صنعت نفت
ک) صنعت پتروشیمی
ش) صنعت میخ راست کنی!

شاعر قرن ده دوازده؟
الف) هاتف اصفهانی
ب) ابی اصفهانی
ک) اندی اصفهانی
ش) سیاوش قمیشی اصفهانی

فعل "خوردن" را صرف کنید ؟
الف) خوردی
ب) صرف شده
ک) میل ندارم
ش) نوش جان

نویسنده "منطق الطیر" کدام شاعر است ؟
الف) عطار نیشابوری
ب) نجار نیشابوری
ک) سمسار نیشابوری
ش) گل فروش نیشابوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می گم خاطرات کمند و تموم می شند .. بیاین خاطرات پند آموز بزارین ، هر چند برای شما نباشه و به درد یکی شاید بخوره .... 10-8-7 سال قبل تو روزنامه خوندم ، یک زن تنبل ، موقعی که ماموران شهرداری بیچاره برای جمع اوری سطل های زباله آمده بودند ، از تنبلی مشما زباله رو که سنگین هم بوده ، می خواسته ، پرت کنه تو ماشین ، از بخت بد یکی از این مامورها و بی عرضگی خانم ، مشما می خوره تو سر یکی از اونها و طرف میره کما !!!!! ( اینو برای خنده نزاشتم ، گذاشتم درس عبرتی باشه و تنبلی رو کلاً از زندگی تون حذف کنید )
2728
2738
دوستان سلام من تازه این تاپیکو پیدا کردم و الان دو روزه که میام اینجا و میخونم و میترکم از خنده الان صفحه 16 هستم
یاد یه خاطره جالب افتادم گفتم براتون بنویسم البته این خاطره مال من نیست یکی از معلمهای دوران دبیرستانمون تعریف کرد برامون من که هر موقع یادش میافتم کلی میخندم امیدوارم شمام خوشتون بیاد:
معلممون میگفت شوهرش تازه معلم شده بوده، یه بار از یکی از همکاراش میپرسه تو وقتی داری تو کلاس درس میدی و پای تخته چیز مینویسی اون یکی دستتو چکار میکنی؟ طرف میگه والا نمی دونم من تا حالا به این مسئله فکر نکردم . بعد فرداش مشیه آقاهه میره سر کلاس داشته پای تخته چیز مینوشته که یاد حرف دوستش میافته بعد نمی دونسته اون یکی دستشو چکار کنه هی میزاشته تو جیبش نمیشده در میاورده میذاشته رو دیوارنمیشده... میذاشته پشتش.... خلاصه تمام فکر و ذکر یارو شده بوده که دستشو کجا بذاره و دیگه نمی تونسته درس بده دوستشو که میبینه میگه خدا بگم چکارت کنه من دیروز تو کلاس فقط داشتم فکر میکردم این یکی دستمو کجا بذارم عین یه چیز اضافه ازم آویزون شده بود!
معلممون میگفت این قضیه رو داشتم تو دفتر برای دوستام تعریف میکردم که یکی دیگه از معلما میگه منم یاد یه چیزی افتادم براتون بگم، شوهرم یه دوست داره که ریش داره ریششم تقریبا بلنده یه روز از این دوستش میپرسه ببینم تو وقتی میخوابی ریشتو میذاری زیر پتو یا روی پتو؟! دوستش میگه نمی دونم تا حالا دقت نکردم. خلاصه اونروز میگذره... خانومه میگه فرداش صبح کله سحر تو خونه خواب بودیم که دیدیم یکی داره در خونه رو میکوبه .... خانومه میره درو باز میکنه میبینه همون رفیق شوهرشه با سر و وضع پریشون ..... میگه به شوهرت بگو آخه این چی بود تو پرسیدی؟؟؟! دیشب تا حالا نتونستم بخوابم هی ریشمو میذارم زیر پتو میبینم نمیشه در میارم میذارم روی پتو میبینم نمیشه ...... بیچارم کردی...!!!!!
سلام دوستان منم خیلی خاطره دارم ولی یادم نمیاد وقتی هم یادم میاد این قد کار دارم وقت نمیکنم بنویسم جالا کم کم مینویسم
من دوران ئانشجویی یه دوست اهوازی داشتم من تو خوابگاه بودم اون دوستم مامانش دانشجوی شیراز بود و بیشتر غذاشون سوسیس و کالباس این چیزا بود تو خوابگاه شنبه ها سوسیس میدادن البته خام که خودمون درست کنیم دوستمم ژتونشو داده بود من براش بگیرم هر موقع هم زیاد میشد میومد میبردش اونایی هم از بچه های خوابگاه خونشون نزدیک بود 5 شنبه جمعه ها میرفتن خونشون هر چی واسه یه هفته لازم داشتن از خونه میاوردن خلاصه یکی از هم اتاقیام از خونه یه کیسه بر گوجه خیار آورده بود گذاشته بود داخل یخچال کیسه ش هم مشکی بود
منم دوستم قرار بود بیاد خوابگاه سوسیسهاشو ببره منم باهاش برم خونشون منم سوسیساشو از قبل گذاشته بودم داخل یه بلاستیک مشکی گذاشتم طبثه بایین یخچال که بدم بهش خلاصه دوستم اومد موقع رغتن هم کیسه رو برداشتیمو رفتیم سوار اتوبوس شدیم رفتیم طرف خونشون سر با هم وایساده بودیم دوستم وسط راه تو کیسه دست برد نگاه نکرد فقط لمس کرد بعد گفت چه سوسیس های بی کلاسیه گرده منم گفتم نه بعد من دست بدم تو کیسه دیدم نه گرد نیست درازه بهش خندیدم گفتم به اینا میگی بی کلاس بله تا رسیدیم خونشون برد گذاشت تو آشبزخونه که بذاره تو یخچال یه دفه دیدیم ای وای اینا که سوسیس نیست گوجه خیار دوستمه بعد نگو دوستم گوجه ها رو گرفته تو دستش میگفت گرده منم به خیارا دست میزدم میدیدم گرد نیست خلاصه بعد فهمیدن این تا 2 ساعت میخندیدیم از اون ور هم اتاقیم تو خوابگاه ناراحت که گوجه خیارای نازنینشو بردن
2706