موضوع بحث

خرنوب و تاثیر آن بر اسپرم

1394/05/17 15:33 24
موضوع بحث: خرنوب و تاثیر آن بر اسپرم
سلام لطفا اگه کسی واسه شوهرش گرفته و استفاده کرده و نتیجه گرفته بیاد بگه آخه میخوام واسه شوشو بخرم ولی نمیدونم خوردنش اثری داره یا نه؟
خدا یا بهم کمک کن مامان بشم. اللهی آمین
از کجا بخریم؟؟؟؟
*آروین کوچولوی عزیزم،به جمع دو نفره من و بابایی خوش اومدی.*[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
خرنوب؟چی هس
اصفهانیهای بدونه نی نی ... خخخ http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1602401&PageNumber=1
اصفهانیهای بدونه نی نی ... خخخ http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1602401&PageNumber=1
ریشه ى گیاهه
از عطارى
گاه آدمی در بیست سالگی میمیرد ولی در هفتاد سالگی به خاک سپرده میشود ...
یه سایت هست که تو گوگل سرچ کنی میاد خودش هم برات میفرسته حلا نمیدونم تاثیر داره یا نه
یه سایت هست که تو گوگل سرچ کنی میاد خودش هم برات میفرسته حلا نمیدونم تاثیر داره یا نه
آرایه جان بیمارستان لاله دکتر طاهری پناه هم خوبه
ربط دکتر طاهری پناه به موصوع تاپیک رو نفهمیدم
ضمن اینکه طاهری پناه خیلی بی سواده با تجویز اشتباهش منو تا حد مرگ جلو برد احمق نادون
خرنوب موثره ولی حواست باشه فلوس جای خرنوب بهت نندازن. جون خرنوب کمیابه و همه جا نیست.
خرنوب رو تعداد و حرکت خوب تاثیر میذاره

سلام
گیاه خرنوب
واردات گیاه خرنوب
ارسال به تمام نقاط کشور
با شماره زیر تماس بگیرید
09141152007 هادی
تبریز -عطلری سقطی
سلام من شوهرم استفاده میکنه و خیلی تاثیر داره من از یکی از همین بچه های سایت میخرم کیلو 40 هزار زنگ زدم به این عطاری تو تبریز گفت کیلو 80000 هزار البته من خرداد زنگ زدم
برا شوهر من که خیلی تاثیر داشت
فکر من نیستی و من به تو می اندیشم ....دلخوش حس قشنگ تله پاتی شده ام
سلام اوژنی جونمممممم خوبی؟؟ خیلی خوشحالم که شوشوت بهتر شده .. چرا دیگه به کلوپ سر نمیزنی؟

بچه ها من خرنوب دارم بیاین تو کلوپم گرون نخرید همونطوری که اوژنی گفت من کیلویی 40 تومان میدم. اصل اصله و اینکه اولین بار من تو ایران معرفی کردم.. و دیه سری از وستان عطاری دارن از این طریق .... بماند
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=18481&ChatDate=6-11-1392
ماشاءالله لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم
اوژنی جون سلام عزیز هستی؟ یکم برام از خواص و نحوه خوردن خرنوب بگو
الهی نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم ،نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی در اگر باز نگردد ،نروم باز به جایی پشت دیوار نشینم ،چو گدا بر سر راهی. کس به غیر از تو نخواهم،چه بخواهی چه نخواهی باز کن در،که جز این خانه مرا نیست پناهی

سلام
گیاه خرنوب
واردات گیاه خرنوب
ارسال به تمام نقاط کشور
با شماره زیر تماس بگیرید
09141152007 هادی
تبریز -پشت بازار امیر-عطاری سقطی04115248937
اقا هادی شما که تابستون 30 تومن میدادید
چرا گرون کردید

اخه انصاف نیست که چون متقاضی داره گرون کنید..من تو ترکیه خواهرزاده ام برام گرفت کیلویی 6 تومن..

خواهشا نگین این از اون نیست..تو ترکیه فقط یه نوع خرنوب هست و اونم همینه..چون من از ایرانم گرفتم از ترکیه هم..

اخه ملت نازا خودشون کم درد دارن که اینطوری سوئاستفاده هم بشن.
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
منم خرنوب میخوام رها جون :)
بچه ها من استفاده کردم ماه پنجم باردار شدم امیدوران اثرش رو شما هم ببنید

وارد کننده مستقیم گیاه خرنوب از ترکیه
محرک اسپرم و ناباروری مردان
ارسال به تمام نقاط کشور با پست
تبریز-پشت بازار امیر-عطاری سقطی
0411-5248937
09141152007
هالان جون سلام عزیزم از خرنوب راضی هستی؟نتیجه گرفتی؟
خدایا تو میدونی ==> تو میتونی...
هالان جون من هم ز زدم از همون آقا هادی خریدم 2 کیلو رو با هزینه مثلا پست گرفت 100 هزار تومن در حالی که 4300 تومن هزینه پست داده بود واقعا انصاف نیست که سر ما شیره میمالن
خدایا تو میدونی ==> تو میتونی...
ارسال پاسخ و نظر شما
پربازدیدترین موضوعات امروز