2703
2553
عنوان

خرنوب و تاثیر آن بر اسپرم

10192 بازدید | 26 پست
سلام لطفا اگه کسی واسه شوهرش گرفته و استفاده کرده و نتیجه گرفته بیاد بگه آخه میخوام واسه شوشو بخرم ولی نمیدونم خوردنش اثری داره یا نه؟
خدا یا بهم کمک کن مامان بشم. اللهی آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ریشه ى گیاهه
از عطارى
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2714
ربط دکتر طاهری پناه به موصوع تاپیک رو نفهمیدم
ضمن اینکه طاهری پناه خیلی بی سواده با تجویز اشتباهش منو تا حد مرگ جلو برد احمق نادون
خرنوب موثره ولی حواست باشه فلوس جای خرنوب بهت نندازن. جون خرنوب کمیابه و همه جا نیست.
خرنوب رو تعداد و حرکت خوب تاثیر میذاره
سلام من شوهرم استفاده میکنه و خیلی تاثیر داره من از یکی از همین بچه های سایت میخرم کیلو 40 هزار زنگ زدم به این عطاری تو تبریز گفت کیلو 80000 هزار البته من خرداد زنگ زدم
برا شوهر من که خیلی تاثیر داشت
سلام اوژنی جونمممممم خوبی؟؟ خیلی خوشحالم که شوشوت بهتر شده .. چرا دیگه به کلوپ سر نمیزنی؟

بچه ها من خرنوب دارم بیاین تو کلوپم گرون نخرید همونطوری که اوژنی گفت من کیلویی 40 تومان میدم. اصل اصله و اینکه اولین بار من تو ایران معرفی کردم.. و دیه سری از وستان عطاری دارن از این طریق .... بماند
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=18481&ChatDate=6-11-1392
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
اوژنی جون سلام عزیز هستی؟ یکم برام از خواص و نحوه خوردن خرنوب بگو
الهی نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم ،نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی در اگر باز نگردد ،نروم باز به جایی پشت دیوار نشینم ،چو گدا بر سر راهی. کس به غیر از تو نخواهم،چه بخواهی چه نخواهی باز کن در،که جز این خانه مرا نیست پناهی
اقا هادی شما که تابستون 30 تومن میدادید
چرا گرون کردید

اخه انصاف نیست که چون متقاضی داره گرون کنید..من تو ترکیه خواهرزاده ام برام گرفت کیلویی 6 تومن..

خواهشا نگین این از اون نیست..تو ترکیه فقط یه نوع خرنوب هست و اونم همینه..چون من از ایرانم گرفتم از ترکیه هم..

اخه ملت نازا خودشون کم درد دارن که اینطوری سوئاستفاده هم بشن.
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
2706