2733
2734
عنوان

مرکز درمان ناباروری ابن سینا

477 بازدید | 8 پست
سلام من فردا واسه اولین بار میخوام از این مرکز نوبت بگیرم، ممنون میشم اگه تجربه ای دارین از این مرکز بهم بگین
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند *****چون ترا نوحست کشتیبان ز طوفان غم مخور ******************************* یا امام رضا! کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟؟
زنگ میزنی مشخصاتتون رو میگیرن علت مراجعه و احتمالن شماره شناسنامه
آرام باش،توکل کن،تفکرکن،سپس آستینها را بالابزن،آنگاه دستان خداراخواهی دیدکه پیش ازتو دست بکار شده اند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
امروز زنگ زدم برا 4 هفته دیگه نوبت دادن خدا کنه همه چیز خوب پیش بره
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند *****چون ترا نوحست کشتیبان ز طوفان غم مخور ******************************* یا امام رضا! کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟؟
مینا مامان بهتره روز 2 پری شدنت بری مرکز .چون بار اول که میری تشکیل پرونده میدن و موقع ویزیت دکترت سونو انجام میده و یسری آزمایشات کلی مینویسه که بعضی هاشو باید روز 2 یا 3 پری انجام بدی .واسه همین اگه روز 2 یا 3 پری رفته باشی یکدفعه کار میشه .اگه بعد پری بری باز باید ی ماه صبر کنی تا پری بعدیت بشه بتونی آز بدی و سونو شی . معمولا برای بر اول دیر نوبت میدن ولی من بار اول که خواستم نوبت بگیرم چون شماره مرکزو نداشتم حضوری نوبت گرفتم و یهفته ای بهم نوبت دادن .اگه عجله داری و مشکلی نداری حضوری برو
خدایا من به عنوان بنده حاجتم را گفتم تو هم که خدایی ! امیدوارم اگر قرار به برآورده نشدنش هست ، از حکمت تو باشد تا بی لیاقتی من ...
مینا مامان اگه خواستی حضوری بری صبح اول وقت اونجا باش که خلوت تره تا با کمی اصرار ایشالله همون روز بهت نوبت بدن و ویزیت شی و آزمایشاتتو بدی و حتما هم مدارک پزشکی قبلیتو همراه با شناسنامه خودت و همسرت .و اگه بیمه هستی دفترچه بیمت همرات باشه و با همسرت هم برو .
خدایا من به عنوان بنده حاجتم را گفتم تو هم که خدایی ! امیدوارم اگر قرار به برآورده نشدنش هست ، از حکمت تو باشد تا بی لیاقتی من ...
سلام اونجا مرکز خیلی خوبیه.من پارسال اونجا میکرو کردم همون اولین بار گرفت.هر چند زایمان زودرس کردم و بچه هام از بین رفتن.ولی من خیلی راضی بودم الان که با رویان مقایسه میکنم ابن سینا بهتره
خدایا میشه دوقلوهامو پس بدی؟؟؟؟ من منتظرم
2740